Odunpazarı'nda "Hayırlı olsun" projesi

Odunpazarı'nda "Hayırlı olsun" projesi
Odunpazarı'nda "Hayırlı olsun" projesi
ESKİŞEHİR (AA) - Odunpazarı Belediyesi Mavi Masa ve Ruhsat Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Hayırlı olsun'' projesi devam ediyor.Belediyeden yapılan...

ESKİŞEHİR (AA) - Odunpazarı Belediyesi Mavi Masa ve Ruhsat Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Hayırlı olsun'' projesi devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, proje kapsamında Odunpazarı ilçesinde yeni açılan yerlerini ziyaret eden belediye yetkilileri, iş yeri sahiplerine "hayırlı olsun" dileklerinde bulunuyor. 

Ziyarette iş yeri ruhsatlarını ve özel olarak hazırlanan "hayırlı olsun" kartlarını girişimcilere teslim eden yetkililer, esnafın istek ve beklentilerini de dinliyor. 

Projenin belediye-esnaf arasındaki iletişimin gelişmesine katkı sağladığını vurgulayan belediye yetkilileri, uygulamanın Eskişehir'de bir ilk olduğuna dikkati çekti.  

Bölge esnafının özellikle alışveriş merkezleri karşısında zor bir durumda olduğunu vurgulayan ve bu konuda bölge esnafının yanında olduklarını belirten yetkililer, tüm girişimcileri Odunpazarı bölgesine davet etti.

 


  ETİKETLER:

  Mavi

  ,

  Belediye

  ,

  Proje

  ,

  Alışveriş

  ,

  ,

  esnaf

  ,

  iş yeri