Otokoç Eskişehir, "Başkanlık Ödülü"ne layık görüldü

Otokoç Eskişehir, "Başkanlık Ödülü"ne layık görüldü
Otokoç Eskişehir, "Başkanlık Ödülü"ne layık görüldü
ESKİŞEHİR (AA) - Otokoç'un Eskişehir Şubesi, "Ford Motor Company" tarafından her yıl tüm Ford bayilerinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesini...

ESKİŞEHİR (AA) - Otokoç'un Eskişehir Şubesi, " Ford Motor Company" tarafından her yıl tüm Ford bayilerinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesini değerlendirmek üzere düzenlediği yarışmada gösterdiği üstün başarı sonucu "Başkanlık Ödülü"nü (Chairman Award) almaya hak kazandı.

Firmadan yapılan yazılı açıklamaya göre, uluslararası Ford camiasının en prestijli ödülü kabul edilen Ford Başkanlık Ödülü'nü, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç 'un, düzenlenen bir törenle Otokoç Eskişehir Şube Müdürü Yılmaz Metin'e verdi.

Metin, törende yaptığı konuşmada, tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda, kurumsal yönetim ve müşteri odaklı yaklaşım içinde yürüttüklerini kaydetti.

Satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetinde gösterdikleri performansla Ford dünyasının en prestijli ödülünü kazanmanın duyduğu memnuniyeti belirten Koç, "Bu, bizleri çok gururlandırdı. Tüm Otokoç Eskişehir ekibi olarak yeni başarılar kazanmak üzere çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Ali Koç

  ,

  Ford

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet

  ,

  Ford Motor