Otokoç Eskişehir Şubesi'ne "Başkanlık Ödülü"

Otokoç Eskişehir Şubesi'ne "Başkanlık Ödülü"
Otokoç Eskişehir Şubesi'ne "Başkanlık Ödülü"
- Otokoç Eskişehir Şubesi müşteri memnuniyetindeki başarısıyla Ford Chairman's Awards'ın (Başkanlık Ödülü) sahibi oldu

ESKİŞEHİR (AA) - Otokoç Eskişehir Şubesi müşteri memnuniyetindeki başarısıyla Ford Motor Company'nin en prestijli ödülü olarak kabul edilen Chairman's Awards'ın (Başkanlık Ödülü) bu yıl da sahibi oldu.
Otokoç'tan yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin lider otomotiv perakendecisi Otokoç'un Eskişehir Şubesi, Ford Motor Company tarafından her yıl bayilerinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesini değerlendirmek üzere düzenlediği yarışmada, gösterdiği üstün başarı sonrası Başkanlık Ödülü'nü 2. kez almaya hak kazandı.
Ford Motor Company Genel Başkan Yardımcısı ve Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'dan Sorumlu Başkanı James Farley'den Başkanlık Ödülü'nü alan Otokoç Eskişehir Şube Müdürü Yılmaz Metin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, faaliyetlerini uluslararası standartlarda, kurumsal yönetim ve müşteri odaklı yaklaşım içinde yürüttüklerini belirterek, Otokoç Eskişehir ekibi olarak satış ve satış sonrası hizmet kalite performansıyla müşteri memnuniyetinde sağladıkları başarının bu yıl da teyit edilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.