Oudnapazarı Belediyesi ylaz kursları sona erdi

Oudnapazarı Belediyesi ylaz kursları sona erdi
Oudnapazarı Belediyesi ylaz kursları sona erdi
ESKİŞEHİR (AA) - Odunpazarı Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından gençlerin tatil dönemlerini verimli geçirmeleri amacıyla açtığı yaz kursları...

ESKİŞEHİR (AA) - Odunpazarı Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından gençlerin tatil dönemlerini verimli geçirmeleri amacıyla açtığı yaz kursları kapanış gösterisiyle son buldu.

Belediyeden yapılan açıklamada, Yunusemre Kültür Merkezi'nde düzenlenen müzik dans kursları öğrencilerinin sahne gösterisi törenine Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, yaz okulu öğrencileri ve velilerinin yanı sıra çok sayıda sanatsever katıldığı bildirildi.

Odunpazarı Belediyesi olarak sanata ve kültüre verdikleri öneme değinen Kurt, şunları kaydetti:

"Bugün Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nde gerçekleştirmeye çalıştığımız eğitim sürecinin meyvelerini göreceğiz. Umarım 3 aylık süre içerisinde öğrencilerimiz iyi şeyler öğrenmişlerdir. Odunpazarı Belediyesi olarak çocuklara ve kadınlara önem vermeye, onların mutluluğu için çalışmaya gayret ediyoruz. Bu kursları biraz daha genişletiyoruz. Şu anda 5 tane halk merkezi inşaatımız devam ediyor. Bundan sonraki dönemde Emek'te, 71 Evler'de, Vadişehir'de, Büyükdere'de ve Ihlamurkent'te ayrı merkezler olacak ve bu kursları oralarda da gerçekleştirebileceğiz."