Potada maçın ardından

Potada maçın ardından
Potada maçın ardından
- NSK Eskişehir Basket Başantrenörü Greenberg: "Doğru yöne çok iyi bir adım attık. Bundan sonra bu şekilde çok adım atmalıyız"

ESKİŞEHİR (AA) - NSK Eskişehir Basket Başantrenörü Brad Greenberg,  Galatasaray Liv Hospital'ı 66-61 mağlup ettikleri maça ilişkin, "Doğru yöne çok iyi bir adım attık. Bundan sonra bu şekilde çok adım atmalıyız" dedi.

Greenberg, maçın ardından yaptığı açıklamada, takıma geldiği zaman oyuncuların sahaya "yüreklerini koymadıklarını" fark ettiğini söyledi.

İyi bir takım olmak ve iyi takımları yenmek için bugünkü gibi mücadele etmek gerektiğini vurgulayan Greenberg, şunları söyledi:

"Mücadelenin yanında takım olarak bütün olmanız gerekiyor. Herkesin birbirine güvenmesi ve inanması gerekiyor. Bu akşam bunu yaptık. Birbirimize yardım ettik. Müdafaada gayet iyiydik. İkinci yarıdan hücumda sadece bir top kaybettik. Böyle hata yapmayıp, kendimize daha fazla skor üretme imkanı sağladık. Doğru yöne çok iyi bir adım attık. Bundan sonra bu şekilde çok adım atmalıyız. Bu akşam geçen haftadan daha iyi uyuyacağım. Salı yeniden toplanıp bir sonraki maç için hazırlanacağız."

NSK Eskişehir Basket'in oyucusu Kartal Özmızrak da iyi bir oyun ortaya koyup Galatasaray'ı yendikleri için mutlu olduğunu ifade etti.