Şehitlerimizi uğurluyoruz

Şehitlerimizi uğurluyoruz
Şehitlerimizi uğurluyoruz
- Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit düşen Astsubay Çavuş Özdemir'in cenazesi, Eskişehir'de düzenlenen törenle toprağa verildi

ESKİŞEHİR (AA) - Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit düşen Astsubay Çavuş Mustafa Özdemir'in cenazesi, Eskişehir'de düzenlenen törenle defnedildi.

Şehidin cenazesi askeri uçakla Van'dan memleketi Eskişehir'de bulunan Askeri Havaalanı'na getirildi. Şehit Astsubay Çavuş Özdemir'in naaşı, daha sonra ambulansla, törenin düzenleneceği Reşadiye Camisi'nin avlusuna gönderildi.

Burada ikindi namazına müteakip düzenlenen cenaze törenine, annesi Fatma, babası Metin, kardeşi Tuğçe Özdemir ve yakınları ile Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir milletvekilleri, diğer ilgililer ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Şehit Özdemir'in cenazesi düzenlenen törenin ardından Kanlıpınar Şehitliği'ne defnedildi.

Öte yandan bir grup, Bakan Avcı'ya aracından inip törenin düzenlendiği Reşadiye Camisi'nin avlusuna gittiği sırada tepki gösterdi.