Sevgililer Günü'ne özel "aşk tüneli"

Sevgililer Günü'ne özel "aşk tüneli"
Sevgililer Günü'ne özel "aşk tüneli"
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de, Sevgililer Günü dolayısıyla bir alışveriş merkezinde kurulan "aşk tüneli"ne gelenler, sevdiklerine olan hislerini...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de, Sevgililer Günü dolayısıyla bir alışveriş merkezinde kurulan " aşk tüneli"ne gelenler, sevdiklerine olan hislerini kağıda döküyor.

Sevdiklerine mesajlarını kartpostallara yazan ziyaretçiler, tünelde asılı bulunan yerlere bu kartları iliştiriyor. Vatandaşlar, buraya kendi mesaj kartlarını astıkları gibi daha önce başkaları tarafından asılmış kartlardaki mesajları da okuma imkanı buluyor.

Alışveriş merkezinin yetkilileri, yaptığı açıklamada, müşterilerine sürpriz yapmak için bu etkinliği düzenlediklerini belirterek, kartpostal yazanların sayısının 10 bini geçmesini beklediklerini kaydetti.

"Aşk tüneli"ne not yazanlardan Nur Banu da etkinliği çok güzel bulduğunu dile getirerek, "Burada sadece sevgililer yazmıyor, annesine, babasına yazanlar da var. Ben de gelecekteki sevgilime 'Kaderimdeki şahsiyet, kendini çok iyi muhafaza et. Not; çok şanslısın' yazdım" dedi.

Beytullah Çapkın ise sevgilisiyle geldiği tünelde 14 Şubat anısına not yazdıklarını ifade etti.