Seyitgazi Belediye Başkanı Kalın:

Seyitgazi Belediye Başkanı Kalın:
Seyitgazi Belediye Başkanı Kalın:
- "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren eğitime ve eğitim kurumlarımıza çok önem veriyoruz"

ESKİŞEHİR (AA) - Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren eğitime ve eğitim kurumlarımıza çok önem veriyoruz" dedi.

Kalın, 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı ikinci döneminin başlaması nedeniyle Seyitgazi Kaymakamı Ertuğrul Avcı ile birlikte Kırka Anaokulu ve Kırka Şehit Halil Kara Lisesi'ni ziyaret etti.

Yeni yarıyıl da öğrenci ve öğretmenleri sınıflarında ziyaret ederek iyi dersler dileyen Kalın, üniversite sınavına hazırlanan gençlere hedeflerini  her zaman yüksek tutmaları konusunda önerilerde bulundu. 

Öğrenci ve öğretmenlerden talep ve beklentileri dinleyen Başkan Kalın, şunları kaydetti: 

"Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren eğitime ve eğitim kurumlarımıza çok önem veriyoruz. Belediyemiz imkanları doğrultusunda eğitim kalitesinin daha da artması için bundan sonrada  katkı sağlamaya devam edeceğiz.  Bu anlamlı günde başarılı çalışmaları ile ilçemizdeki eğitim çıtasının her geçen gün daha da yükselmesinde büyük emeği olan  Seyitgazi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Nazmi Avcı başta olmak üzere, okullarımızdaki tüm idareci ve öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum."

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nazmi Avcı'da  eğitime olan desteklerinden dolayı Kaymakam Ertuğrul Avcı ve  Belediye Başkanı Hasan Kalın'a  teşekkür etti.