TEI çalışanlarından meslek lisesi öğrencilerine destek

TEI çalışanlarından meslek lisesi öğrencilerine destek
TEI çalışanlarından meslek lisesi öğrencilerine destek
ESKİŞEHİR (AA) - TUSAŞ Motor Sanayi AŞ (TEI),  Özel Sektör Gönüllüleri Derneği işbirliğiyle yürüttüğü Meslek Lisesi Koçları Programı kapsamında,...

ESKİŞEHİR (AA) - TUSAŞ Motor Sanayi AŞ (TEI),  Özel Sektör Gönüllüleri Derneği işbirliğiyle yürüttüğü Meslek Lisesi Koçları Programı kapsamında, Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde okuyan 67 öğrenciye destek veriyor.

TEI'den yapılan açıklamaya göre, programa katılan TEI'nin gönüllü çalışanları arasından seçilen "Koç" adayları, aldıkları eğitimin ardından "Meslek Lisesi Koçu" olarak öğrencilerle toplantılar ve sosyal etkinlikler gerçekleştiriyor.

Toplantılarda,  Zaman Yönetimi, Sürekli Öğrenme ve Gelişme, Sorumlu Vatandaşlık, Ekip Çalışması, Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat Teknikleri, Problem Çözme ve İş Etiği konularında eğitim veriliyor. TEI, bu yıl 12. sınıfta okuyan ve üniversite sınavına girecek olan öğrencilerin, sınav stresinden uzaklaşmasını sağlamak ve takım olma bilincini geliştirmek adına "Bowling Turnuvası" düzenledi.

Öğrenci ve koçlardan oluşan 11 takımın katıldığı turnuva renkli görüntülere sahne oldu. Turnuvayı kazanan takım şampiyonluk sevicini doyasıya kutladı.


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Öğrenci

  ,

  sektör

  ,

  sanayi

  ,

  eğitim

  ,

  ,

  zaman

  ,

  sosyal