Tepebaşı Belediyesi'nden Öğretmenler Gecesi

Tepebaşı Belediyesi'nden Öğretmenler Gecesi
Tepebaşı Belediyesi'nden Öğretmenler Gecesi
ESKİŞEHİR (AA) - Tepebaşı Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Öğretmenler Günü gecesi, öğretmenler, eğitim sendikası temsilcileri ve...

ESKİŞEHİR (AA) - Tepebaşı Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Öğretmenler Günü gecesi, öğretmenler, eğitim sendikası temsilcileri ve Köy Enstitüsü mezunları ile birlikte kutlandı. 

Yapılan yazılı açıklamada, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç programda konuşma yaptı. İyi eğitim almış çocuklar için öğretmenlerin, haklarının ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Ataç, öğretmenlerin gününü en içten dilekleriyle kutladı. 

Gecede 41 yılını doldurmuş Barbaros İlkokulu Sınıf öğretmeni Gülcan Koca ve 15 yılını doldurmuş yılın öğretmeni olan 30 Ağustos ortaokulu Matematik öğretmeni Hilal Engür Bircan'a Başkan Ataç tarafından çiçek verildi.

Tepebaşı Belediyesi'nin düzenlediği gece belediyenin halk oyunları ekibinin gösterisinin ardından Eskişehir'in yerel sanatçılarının programları eşliğinde sona erdi.