Tepebaşı'ndan kısa kısa

Tepebaşı'ndan kısa kısa
Tepebaşı'ndan kısa kısa
- Ormancılardan Ataç'a ziyaret

ESKİŞEHİR (AA) - Türkiye Ormancılar Derneği Genel Başkanı Fevzi Kaleli ve Eskişehir Temsilcisi İlkay Yıldırım, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ı ziyaret ettiler.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Kaleli, Tepebaşı Belediyesi'nin çevre duyarlılığı yüksek çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek, bu çalışmalardan dolayı Başkan Ataç'a teşekkür etti.

Ataç, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek Eskişehir'e kazandırdıkları önemli etkinlik ve özverili çalışmaları sebebiyle Kaleli'ye teşekkür etti.

-Ataç, Ülkü İşçiler Derneği temsilcileriyle buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, bilgilendirme toplantıları kapsamında dernek ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geliyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Ülkü İşçiler Derneği temsilcileri ile bir araya gelen Ataç, Tepebaşı Belediyesi'nin projelerini anlattı.

Ataç, Tepebaşı'nda genç ve dinamik bir ekip ile geleceğe yönelik projeler gerçekleştirdiklerini belirterek, "En iyi siyaset hizmettir, diyerek bölgede her siyasi görüşten oy almış bir başkan olarak her siyasi görüşteki vatandaşımıza kapımız açıktır" ifadelerini kullandı.

- Avrupa Öğrenci Formu'ndan Ataç'a plaket

Avrupa Öğrenci Formu (AEGEE) Eskişehir yönetim kurulu Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ı ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, AEGEE Eskişehir yönetim kurulu gerçekleştirdikleri etkinliklerde kendilerine verdikleri destekten dolayı Ataç'a teşekkür plaketi verdi.

Ataç, gelecek için üreten gençlerin her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini belirtti.