Türkiye Muhtarlar Derneği Eskişehir Şubesi'nden Vali Tuna'ya ziyaret

Türkiye Muhtarlar Derneği Eskişehir Şubesi'nden Vali Tuna'ya ziyaret
Türkiye Muhtarlar Derneği Eskişehir Şubesi'nden Vali Tuna'ya ziyaret
ESKİŞEHİR (AA) - Türkiye Muhtarlar Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Ali İrfan İbiş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Güngör Azim Tuna'ya ziyaret...

ESKİŞEHİR (AA) - Türkiye Muhtarlar Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Ali İrfan İbiş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Güngör Azim Tuna'ya ziyaret etti.

Tuna, göreve yeniden seçilen Yönetim Kurulu Üyelerine "Hayırlı olsun" dedi.  Yasalar çerçevesinde, mahallelerdeki sorunların çözümü noktasında valilik olarak ellerinden gelen desteği her zaman vermeye hazır olduklarını bildiren Vali Tuna, derneğin çalışmaları hakkında Başkan İbiş'ten bilgi aldı.

Mahalle ve köy muhtarlarının bulunduğu yerde önemli görevleri olduğunu aktaran Tuna, "Sizler, bizim en yakın çalışma arkadaşlarımızsınız. Muhtarlar, bulunduğu yerleşim yerinin her şeyidir" ifadelerini kullandı. 

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağanüstü genel kurul sonucu tekrar göreve seçildiklerini ifade eden  Ali İrfan İbiş ise, mahalledeki vatandaşların sorunlarını çözme noktasında, tüm kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği içerisinde olduklarını belirtti.

 Ali İrfan İbiş ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar dileyen Vali Tuna,  kapılarının her zaman kendilerine açık olduğunu söyledi.