Ünlü, Gençlik Merkezi İnşaatını inceledi

Ünlü, Gençlik Merkezi İnşaatını inceledi
Ünlü, Gençlik Merkezi İnşaatını inceledi
ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü, Büyükdere Mahallesi'nde yapımı devam eden Odunpazarı Gençlik Merkezi'nin inşaatı  ve Porsuk Kapalı...

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü , Büyükdere Mahallesi'nde yapımı devam eden Odunpazarı Gençlik Merkezi'nin inşaatı  ve Porsuk Kapalı Spor salonu güçlendirme faaliyetleri ve tadilatının gezerek yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

AK Partiden yapılan açıklamada, inceleme ziyaretlerine Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan ve İl yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Porsuk Spor Salonu'nda güçlendirme faaliyetleri ve tadilatında son noktaya gelindiğini aktaran yetkililer kısa süre içinde yepyeni bir yüz ile sporseverlerin hizmetine sunulacağını belirttiler.

Büyükdere Mahallesi'ndeki Gençlik Merkezi İnşaatını da gezen Ünlü, Eskişehirli gençlerin her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanan Gençlik Merkezinin ve Kapalı Spor Salonu'nun  Osmangazi Üniversitesi ve YURTKUR yakınında olmasından dolayı üniversite öğrencilerinin de yararlanabileceği mesajını yinelerken birçok spor branşında da çeşitli etkinlikler ile spor faaliyetlerinin yapılacağını kaydetti.

Ünlü, Gençlik Merkezinin yaklaşık 3 bin 400 metre karelik bir alana sahip olduğunu ve inşaatın tamamlanması durumunda 350 seyirci kapasiteli basketbol, voleybol için kullanılacak çok amaçlı salon ile gösterilerde kullanılabilecek salonların bulunduğunu sözlerine ekledi.