Vali Tuna, engellilerin pikniğine katıldı

Vali Tuna, engellilerin pikniğine katıldı
Vali Tuna, engellilerin pikniğine katıldı
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve eşi Pervin Tuna, Eskişehir Valiliği Engelliler Koordinasyon Merkezi tarafından organize edilen...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve eşi Pervin Tuna, Eskişehir Valiliği Engelliler Koordinasyon Merkezi tarafından organize edilen piknik programına katıldı.

Vali Tuna, etkinlikte yaptığı konuşmada, engellilerle ve aileleriyle her fırsatta bir araya gelmeye çalıştıklarını belirterek, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Valilik Engelliler Koordinasyon Merkezi'nin engellilere yönelik büyük hizmetler sunduğunu anlatan Tuna, merkezin engelli vatandaşların bağımsız yaşam becerilerini geliştirerek, toplumsal üretime katkıda bulunmalarını sağladığını kaydetti.

Tuna, pikniğin güzel beraberliklere vesile olmasını dileyerek, "Beni ve eşimi de bu güzel gününüze ortak ettiğiniz için teşekkür ederim. Bizde engelli kardeşlerimizi ve fedakar ailelerini bu anlamlı günde yalnız bırakmayalım dedik. Ne zaman ihtiyacınız olursa yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim. Kapımız ve gönlümüz sizlere her zaman açık olacaktır" ifadelerini kullandı.

Pikniğe Vali Yardımcısı Ali Çetin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sultan Murat Aydın ve Eskişehir Valiliği Engelliler Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Nazan Güleryüz de katıldı.