Vali Tuna ve eşi Pervin Tuna, Huzurevi'ndeki anneleri ziyaret etti

Vali Tuna ve eşi Pervin Tuna, Huzurevi'ndeki anneleri ziyaret etti
Vali Tuna ve eşi Pervin Tuna, Huzurevi'ndeki anneleri ziyaret etti
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Vali Güngör Azim Tuna ve eşi Pervin Tuna, Anneler Günü dolayısıyla Safiye Gönül Bayar Huzurevi ve huzurevine bağlı Yaşam...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Vali Güngör Azim Tuna ve eşi Pervin Tuna, Anneler Günü dolayısıyla Safiye Gönül Bayar Huzurevi ve huzurevine bağlı Yaşam Evlerinde kalan anneleri ziyaret ederek, Anneler Günü'nü kutladı.

Annelerin dünyanın en değerli varlıkları olduğunu söyleyen Tuna, "Bizleri bir oğlunuz, bir kızınız olarak kabul edin. Bizim için her türlü fedakarlıkta bulunarak, sevgi, şefkat ve merhametini bizden esirgemeyen annelerimizin hakkını ödemek elbette mümkün değildir. Cennet anaların ayakları altındadır. Bütün annelerimizin anneler gününü kutluyoruz" dedi.

Annelere çiçek ve çeşitli hediyeler takdim eden Tuna ve eşi Pervin Tuna, bir ihtiyaçları olduğunda kapılarının her zaman kendilerine açık olduğunu, annelerin hayır dualarıyla ülkemizin daha iyi yerlere geleceğini söyledi.

Yaşam Evlerini ziyaret esnasında yapılan çalışmalar hakkında Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Sultan Murat Aydın'dan bilgi alan Tuna, "Analarımızı yaşadığımız her gün, sevgiyle, saygıyla, muhabbetle kucaklamamız lazım" diye konuştu.