Vali Tuna'dan bayram ziyaretleri

Vali Tuna'dan bayram ziyaretleri
Vali Tuna'dan bayram ziyaretleri
ESKİŞEHİR (AA) - Vali Güngör Azim Tuna ve eşi Pervin Tuna, Aile Sosyal ve Politikalar Bakanlığı Müsteşarı Nesrin Afşar Çelik ile yetiştirme...

ESKİŞEHİR (AA) - Vali Güngör Azim Tuna ve eşi Pervin Tuna, Aile Sosyal ve Politikalar Bakanlığı Müsteşarı Nesrin Afşar Çelik ile yetiştirme yurtlarında kalan çocuklar ile huzurevlerini ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, ilk olarak 75. Yıl 0-6 Yaş Çocuk Yuvasını ve Yetiştirme Yurtları'nda kalan çocuklarla bir araya gelen Vali Tuna, eşi Pervin Tuna ve Müsteşar Afşar Çelik, çocukların Kurban Bayramı'nı kutlayarak onlara bayram harçlığı ve çeşitli hediyeler verdi.

Daha sonra Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Maide Bolel Huzurevi sakinlerini ziyaret eden Vali Tuna, huzurevi sakinleriyle bol bol sohbet etti.

Tuna, kimsesiz çocuklar ve yaşlıları sevindirerek onların bu bayram gününde yüzlerinin güldürülmesi gerektiğine dikkati çekti.

Huzurevi sakinleri de merkezin bakım ve hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirerek, kendilerine sağlanan imkandan dolayı yetkililere teşekkür etti.