Yeni aldığı bot hastanelik etti

Yeni aldığı bot hastanelik etti
Yeni aldığı bot hastanelik etti
- Eskişehir'de evli ve 2 çocuk annesi Sonay Temelli, yeni aldığı botun ayaklarında yaralar oluşturması nedeniyle hastaneye başvurdu

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de evli ve 2 çocuk annesi Sonay Temelli, yeni aldığı botun ayaklarında yaralar oluşturması nedeniyle hastaneye başvurdu.

Temelli, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen yıl Eskişehir'de iş yerinden bot aldığını ve bu yıl giymeye karar verdiğini belirterek, botu giydikten 45 dakika sonra ayaklarında acı hissettiğini bildirdi.

Ayaklarında ağrıların ve yaraların oluştuğunu ifade eden Temelli, şöyle konuştu:

"Ağrıdan duramadım, botu terlik gibi giyerek eve kendimi adeta zor attım. Televizyonda 'zehirli ayakkabılara' ilişkin haberler görüyordum. Acaba 'benim ayakkabım da zehirli ayakkabılardan mı?' diye düşündüm. Devlet Hastanesi'ne gittim, ayaklarım su toplamış şırınga dolusu su aldılar. Devlet Hastanesi'nden konuya ilişkin rapor aldım."

- "Bu işin peşini bırakmayacağım"

Temelli, ayakkabı firmasından şikayetçi olacağını belirterek, "Bu işin arkasını bırakmayacağım. Çok büyük acı çektim. Sıradan bir 'ayakkabı vurması' değil. Bu çok farklı bir şeydi. Elimde raporum var. İlgili tüm resmi kurumlara gidip şikayetimi diye getireceğim" dedi. 

 


  ETİKETLER:

  haber

  ,

  Çocuk

  ,

  Ayakkabı

  ,

  ,

  Resmi

  ,

  rapor