Yeni satın aldığı otomobil yanınca gözyaşı döktü

Yeni satın aldığı otomobil yanınca gözyaşı döktü
Yeni satın aldığı otomobil yanınca gözyaşı döktü
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de, bir sürücü, yeni satın aldığı otomobilin yanarak hasar görmesi nedeniyle gözyaşlarına hakim olamadı.Alınan bilgiye...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de, bir sürücü, yeni satın aldığı otomobilin yanarak hasar görmesi nedeniyle gözyaşlarına hakim olamadı.

Alınan bilgiye göre, Mehmet Koç idaresindeki 26 KF 305 plakalı otomobil, merkez Tepebaşı ilçesi Eskibağlar Mahallesi İsmet İnönü 2. Caddesi'nde seyir halindeyken henüz belirlenemeyen bir nedenle motor bölümünden alev aldı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangında, araçta hasar oluştu.

Gözyaşlarına hakim olamayan Koç, gazetecilere yaptığı açıklamada, otomobiline yakıt aldıktan sonra yola çıktığını ve bir süre sonra motor bölümünden dumanlar yükseldiğini bildirdi.

Aracındaki yangın söndürme tüpüyle müdahale etmesine rağmen alevleri söndüremediğini belirten Koç, "Aracın kaput kısmını açamadım. Açsaydım yangın sönerdi. Aracı yeni aldım. Daha borçlarım var" diye konuştu.