Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da Göztepe mesaisi

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da Göztepe mesaisi
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da Göztepe mesaisi
- Teknik direktör Bektaş: "Göztepe maçından güzel sonuçlar alarak çıkışı başlatmak istiyoruz"

GAZİANTEP (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un teknik direktörü Bayram Bektaş, Göztepe maçından güzel sonuçlar alarak çıkışı başlatmak isteediklerini bildirdi.

Bektaş, GASKİ Spor Tesislerinde gerçekleştirilen idman öncesinde, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geldiği günden beri takımın durumuna ilişkin bazı tespitlerde bulunduğunu, ancak takımın genel durumunun oldukça iyi olduğunu dile getirdi. 

En kısa sürede kendi futbol anlayışlarını sahaya yansıtma çabası içerisinde olacaklarını anlatan Bektaş, kulüpte güzel bir arkadaşlık ortamı olduğunu vurguladı.

Kulüpte başarılı olacağına inandığını belirten Bektaş, şöyle konuştu:

"Her geçen gün, buraya gelmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi görüyorum. Burada bir yerlere gelebileceğimi, ileriye dönük çok güzel işlere imza atabileceğimi görebiliyorum. 2 gün sonra maçımız var. Futbolda her şey sonuca endeksli. Belki bunu kısa vadede başaramayabiliriz ancak Göztepe maçından güzel sonuçlar alarak çıkışı başlatmak istiyoruz. Tüm camiaya galibiyet elde edip motivasyon sağlamayı hedefliyoruz."

 

- Josef Çınar yeniden antrenmanda

GASKİ Spor Tesislerinde gerçekleştirilen ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda kondisyon çalışmaları yapıldı.

Daha sonra pas çalışmalarıyla devam eden idman, yarı alanda çift kale maçla sürdü.

Teknik direktör Hakan Kutlu tarafından sezon başında kadro dışı bırakılan Josef Çınar, yeniden A takımla çalışmalara başladı. Çınar'ın, görev verilmesi halinde Göztepe maçında görev alabileceği bildirildi.

Sakatlığı sebebiyle bir süre sahalardan uzak kalan Bebeto da takımla hazırlık çalışmalarına katıldı. 

 

- Kojic, kameraya geçti 

Bu arada, antrenman saatinden önce sahaya gelen takımın golcü oyuncusu Kojic, AA muhabirinin elinden mikrofonu alarak kameranın başına geçti. 

Kojic'in takım arkadaşı Raspopovic ve Bebeto ile Sırpça röportaj yapmaya çalışması renkli görüntülere sahne oldu.