Kupada maçın ardından

Kupada maçın ardından
Kupada maçın ardından
- Gaziantepspor Teknik Direktörü Topçu: "Kupa maçı bizim için çok önemli değildi. Buna rağmen, çok umutlu oynadık" - Adanaspor Teknik Direktörü İpekoğlu: "Bundan sonraki maçlarda yine genç arkadaşlarımızı oynatacağız. Kupa anlamında herhangi bir iddiamız yok"?

GAZİANTEP (AA) - Gaziantepspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, Ziraat Türkiye Kupası F Grubu'nda 1-1 berabere kaldıkları Adanaspor maçına ilişkin, "Kupa maçı bizim için çok önemli değildi. Buna rağmen, çok umutlu oynadık" dedi.

Topçu, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, özellikle kupa maçlarına genç oyuncularla katıldıklarını belirtti.

Fazla şans bulamayan, daha önce sakatlık geçirmiş oyuncuları oynatmayı tercih ettiklerini dile getiren Topçu, "Kupa maçı bizim için çok önemli değildi. Buna rağmen, çok umutlu oynadık. İkinci yarı, yine genç oyuncularımız oynattık. Galip gelebilecek pozisyonu bulan taraf bizdik. Onu atabilseydik, belki burada farklı konuşurduk" diye konuştu.

 

- Adanaspor cephesi

 

Adanaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu ise ligde çok oynatmadıkları oyuncularını bu maçta değerlendirdiklerini kaydetti. 

İpekoğlu, "Diğer oyuncularımız için faydalı olacağını düşündük. Puan almak da tabii ki sevindirici. Bundan sonraki maçlarda yine genç arkadaşlarımızı oynatacağız. Kupa anlamında herhangi bir iddiamız yok" ifadelerini kullandı.