Royal Halı Gaziantep oyuncuları söyleşiye katıldı

Royal Halı Gaziantep oyuncuları söyleşiye katıldı
Royal Halı Gaziantep oyuncuları söyleşiye katıldı
GAZİANTEP (AA) - Spor Toto Basketbol Ligi'nde mücadele eden Royal Halı Gaziantep takımı sporcuları, öğrencilerle söyleşi yaptı.Abdulkadir Konukoğlu...

GAZİANTEP (AA) -  Spor Toto Basketbol Ligi'nde mücadele eden Royal Halı Gaziantep takımı sporcuları, öğrencilerle söyleşi yaptı.

Abdulkadir Konukoğlu Kültür ve Spor Merkezi'nde düzenlenen söyleşiye ortaokul, kolej, fen ve teknoloji lisesi öğrencileri, yöneticileri, öğretmenleri, Royal Halı Gaziantep Basketbol Takımı Genel Menajeri Boray Dai, antrenör Stefanos Dedas, takım kaptanı Erden Eryüz ile sporculardan Altan Erol, Rautins ve Williams katıldı.

Genel menajer Dai, söyleşiyi organize eden Özel Sanko Okulları yöneticilerine teşekkür ederek, "Sanko Okulları'nda düzenlediğimiz her söyleşinden sonraki ilk maçımızı hep kazandık. Pazar günü Galatasaray ile oynayacağımız maçta da inanıyorum ki Sanko bize uğur getirecek ve yine kazanacağız" dedi.

Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan oyuncu ve yöneticiler, söyleşinin ardından kura ile öğrencilere imzalı forma ve kombine maç bileti hediye etti.

Özel Sanko Koleji ve Fen-Teknoloji Lisesi Müdürü Ercan Yüksel de sporculara yöresel bakır işlemeli tabak sundu.