Şehitkamil Belediyesi 10 bin kişiye bayramlık yardımı yaptı

Şehitkamil Belediyesi 10 bin kişiye bayramlık yardımı yaptı
Şehitkamil Belediyesi 10 bin kişiye bayramlık yardımı yaptı
GAZİANTEP (AA) - Şehitkamil Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi yardıma muhtaç ailelerin yüzünü güldürdü.Belediyeden yapılan açıklamaya göre, belediye...

GAZİANTEP (AA) - Şehitkamil Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi yardıma muhtaç ailelerin yüzünü güldürdü.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, belediye bünyesindeki Gıda Bankası'na gelen ihtiyaç sahibi aileler, hem kendileri hem de çocukları için bayramlık kıyafet beğendi. 

Dar gelirli ailelere ve çocuklarına her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan Bayramı dolayısıyla giyim yardımı yapan Gıda Bankası'nı ziyaret ederek, çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Yoksul ve yardıma muhtaç ailelerin her zaman yanında olduklarını belirten Fadıloğlu, "Gıda Bankası olarak Ramazandan önce gıda yardımı yapmıştık. Şimdi de bayram üzeri kıyafet ve ayakkabı yardımı yapıyoruz. Hayırseverlerden Allah razı olsun. Onların sayesinde kıyafet ve ayakkabı yardımlarımızı yapıyoruz. Gıda Bankası'nı kurduğumuz günden beri hayırseverlerimiz desteklerini esirgemiyorlar. Allah hepsinin hayırlarını kabul etsin" ifadelerini kullandı.

Fadıloğlu, yaklaşık 10 bin kişiye kıyafet ve ayakkabı yardımı yaptıklarını sözlerine ekledi.