Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri

Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri
Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri
- GTO Başkanı Bartık, Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına giren Gaziantepli 3 firmayı kutladı

GAZİANTEP (AA) - Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Eyüp Bartık, Türkiye 'nin en hızlı büyüyen şirketleri yarışmasında sıralamaya giren Gaziantepli 3 şirketi tebrik etti.

Bartık, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri yarışması "Türkiye 100" ün sonuçlandığını anımsattı.

Buna göre Gaziantep'ten 3 şirketin sıralamaya girdiğini belirten Bartık, şehrin adını yücelten şirketlerin başarılarının daim olmasını diledi.

İstanbul 'da düzenlenen törene katılarak şirketlerin sevinçlerine ortak olduklarını vurgulayan Bartık, şunları kaydetti:

"Zor günlerin yaşandığı günümüzde Gaziantep'i Türkiye 100 listesinde görmek bizi mutlu etti. Zor şartlara rağmen üretmeye, istihdama ve ihracata ağırlık veren Gaziantep dünyasını özverilerinden dolayı ayrıca tebrik ediyorum. Kentimizin en önemli özelliği girişimciliğidir. Bu ruh olduğu sürece Gaziantep her zaman başarılarıyla adından söz ettirmeye devam edecektir. Gaziantep'i Türkiye 100 listesinde temsil eden firmalarımızı tebrik ediyorum. Bu yarışma geleneksel hale getirilecek, gelecek yıllarda şehrimizden listeye daha fazla şirketin girmesini bekliyoruz."                                                     


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Gaziantep

  ,

  İstanbul

  ,

  tobb

  ,

  ruh

  ,

  ,

  TEPAV

  ,

  zaman

  ,

  yarışma