Yeşilvadı Konutları'nın satışı başlıyor

Yeşilvadı Konutları'nın satışı başlıyor
Yeşilvadı Konutları'nın satışı başlıyor
GAZİANTEP (AA) - Şahinbey Belediyesince Yeşilvadi Projesi kapsamında 50 bin metrekarelik alana yaptırılan 702 konutun satışı gelecek ay...

GAZİANTEP (AA) - Şahinbey Belediyesince Yeşilvadi Projesi kapsamında 50 bin metrekarelik alana yaptırılan 702 konutun satışı gelecek ay başlıyor.

Şahinbey Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Yeşilvadi Parkı karşısında 6 bloktan oluşan 1+1,  2+1 ve 3+1 dairelerin satışı önümüzdeki ay ihaleyle yapılacak.

Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yeşilvadi konutlarında sona gelindiğini, 2 blokun satışa sunulduğunu belirtti.

 Kasım ayında ihaleye başlayacaklarını ifade eden Tahmazoğlu, Gaziantep halkının alışkanlıklarına uygun olan dairelerin, balkonlu ve geniş odalı olarak tasarlandığını kaydetti.

Konutların, hem havaalanı yolu üzerinde hem de havaalanını burç kavşağına bağlayan noktada olduğuna dikkat çeken Tahmazoğlu, "Konum olarak Gaziantep'in en güzel yerinde diyebiliriz. Yeşilvadi Konutlarından ev almak isteyenlerin en geç 6 Kasım Cuma günü mesai bitimine kadar Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü'ne başvurmaları gerekir. Ben şimdiden konutlarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Gaziantep

  ,

  Burç

  ,

  Belediye

  ,

  sosyal

  ,

  ev almak