Asa Butterfield Spider-Man yarışından çıktı, geriye iki aday kaldı!

Asa Butterfield Spider-Man yarışından çıktı, geriye iki aday kaldı!
Asa Butterfield Spider-Man yarışından çıktı, geriye iki aday kaldı!
Butterfield'ın başını resmen sosyal ağlar yakmış, yazık olmuş Asa efendiye.
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

Malumunuz, bizim ekmek teknemizi döndüren, Hollywood’un süper kahramanlarla ilgili dedikoduları söz konusu oldu mu bir numaralı adamı olan Umberto “El Mayimbe” Gonzalez, kendi münhasır haberleriyle şahlandırdığı Latino Review’dan ayrılıp, Heroic Hollywood adlı bir site kurdu kendine geçenlerde. El Mayimbe, bu siteye beraberinde yine en son dedikoduları, en çılgın haberleri de getirdi elbette. Sağ olsun, sayesinde habersiz kalmıyoruz, biz de eve ekmek götürebiliyoruz. Teşekkürler El Mayimbe!

Marvel'ın yeni merkez serisi Invincible Iron Man tanıtıldı

Peki bugün ne amaçla toplandık? Spider-Man casting haberleri için elbette! Yeni Örümcek Adam’ın kim olacağı konusu, bir süredir baya çalkantılı bir mesele. Çok saçma sapan insanların adı ortaya atıldıktan sonra, en son bir ara Hugo ile kalpleri çalıp, Ender’s Game ile “ben büyüdüm” diye bağıran Asa Butterfield’ın adı ön plana çıkmıştı. Sonra ne hikmetse, Marvel ve Sony’nin beş farklı oyuncuyu daha kadroya aldığını duyduk. Meğerse, bunun bir manası varmış.

El Mayimbe’nin haberine göre, Asa Butterfield artık Spider-Man olma yarışının içerisinde değil. Sony ve Marvel, kısa listeyi geçen sefer verdiğimiz haberden ikiye indirmiş: Tom Holland ve Charlie Plummer. Karar verilememesinin sebebi ise, filmi anlaşmaları gereği ortak üretecek olan Sony ve Marvel’ın fikir ayrılığı. Sony Tom Holland’ı isterken, Marvel daha ziyade Charlie Plummer’a kıymet veriyormuş.  Matthew Lintz’in ismi de hâlâ çizilmemiş, ama onun ihtimali daha düşük. Valla ne yalan söyleyeyim, ben de daha ziyade Sony’nin haklı olduğu kanaatindeyim. Bence de Holland daha iyi bir tercih.

Mükemmel uyum devam ediyor: Pitch Perfect 3 gelecek!

Peki Butterfield niye çıktı yarıştan? Heroic Hollywood’un haberine göre, sebep çok acıklı. Butterfield, yarışta bir numarayken, Reddit’e gidip kendisi ve Spider-Man haberleriyle ilgili yorumlara cevap verdiği için bir hayli tepki görmüş, ve bu yüzden olası bir anlaşma direkt iptal edilmiş. Yani, ne diyeyim? Sosyal medya başa bela hakikaten bazen… Butterfield’a üzüldük ama, hayat devam ediyor, elimizde de üç aday var. Sizin favoriniz kim?