Batman Suicide Squad filminde rol mü alıyor?

Batman Suicide Squad filminde rol mü alıyor?
Batman Suicide Squad filminde rol mü alıyor?
Ben Affleck'in ziyareti, dedikodu kazanını ateşledi!
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

Daha önceden farklı yerlerde dile getirmiştik; Marvel’ın özene bezene yedi senede kurduğu imparatorluğun geldiği noktaya ulaşmak için DC’nin biraz fazla acele ettiğini düşünüyoruz. Bir anda tüm filmlerini birden duyurmalarını geçtik; daha ikinci filmden Batman ve Superman ile yetinmeyip, araya Cyborg, Wonder Woman ve Aquaman’i de atmaları bize fazla gelmişti biraz. Geekyapar bünyesinde filmi merakla beklemeyen kimse yok, ama şüpheyle yaklaşanların da sayısı hiç azımsanacak ölçüde değil.

Ama ortada bir de Suicide Squad gerçeği var. Karakterleriyle, aktörleriyle, yönetmeniyle çok meraklısı olduğumuz bir proje Suicide Squad. 2016’da vizyona girecek olan filmin Harley Quinn’li, Deadshot’lu, Joker’li, Deathstroke’lu kadrosu bizi pek heyecanlandırıyor. Bunları oynayacak olan Margot Robbie, Will Smith, Jared Leto gibi oyuncular da cabası. Resmen DC’nin diğer filmlerini ayrı, Suicide Squad’ı ayrı bekliyoruz ve son çıkan haberler , bu beklentimizi iyice kamçıladı.

Malumunuz, film zorla devlet için çalıştırılan süper kötüleri konu alıyor. Bu karakterlerin çoğu da Batman evreniyle direkt olarak ilintili. Joker, Harley Quinn, Deadshot, Amanda Waller… Bunlar Gotham çıkışlı karakterler. O yüzden de ezelden beri meraklıyıdk, acaba Batman olmadan Joker nasıl olacaktı? Neticede sinemada hiç görmediğimiz şeylerdi bunlar, bizi de düşünceye gark etmişlerdi. Çok etmelerine de gerek yokmuş. Zira Batman’i oynayan aktör Ben Affleck, Suicide Squad’ın setinde, Bruce Wayne’e çok benzer bir hâlde görüntülendi.

Suicide Squad’ın seti Ben Affleck’in arka sokağında olsa, amenna belki de hoş sohbete gitmiş, giderken de çok şık giyinmiştir diyeceğiz. Ama hayır, Suicide Squad çekimlerini Kanada’da gerçekleştiriyor. Toronto’da. Ve Ben Affleck spesifik olarak uçaktan indiği kıyafetiyle gözükmüyor sette. Bu Warner Bros. nezdinde resmen doğrulanmadı, ama deliller çok açık. Görünen o ki Ben Affleck Suicide Squad’da bir veya öteki şekilde, belki ufak bir konuk rolünde, belki ise birkaç sahne gözükecek. Biz çok şey istemiyoruz, araya bir Batman, Joker diyalogu atsınlar, delicesine tatmin oluruz. Vallahi! Haydi yap, sevindir bizi be Warner!


  ETİKETLER:

  Batman

  ,

  Kanada

  ,

  Jared Leto

  ,

  haber

  ,

  Proje

  ,

  aktör

  ,

  film

  ,

  Geekyapar