Captain America: Civil War'ın kadrosuna bir de Hulk mı katıldı yoksa?

Captain America: Civil War'ın kadrosuna bir de Hulk mı katıldı yoksa?
Captain America: Civil War'ın kadrosuna bir de Hulk mı katıldı yoksa?
Mark Ruffalo bizi iyice umutlandırdı; Marvel'ın 2016'da yayınlanacak dev filmi Captain America: Civil War da iyice Avengers'a döndü.
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

Benim fikirlerimi artık az çok biliyorsunuz. Captain America: Civil War’ın fazla şişman olabileceğine dair çok delicesine içimde büyüyen korkular var. Avengers: Age of Ultron ile ilgili zaman geçtikçe en affedemediğim şeyin bu olduğuna daha net karar verdim zira. Ultron’un beklediğimin aksine daha komediye yatkın bir kötü olması filmin kabahati değil, o ilk fragmanı kesenle, benim yanlış beklentimin sonucu. Umduğum kadar etkili bir “ dünya çapında yıkım” yaşatmamış olmasını da adını aldığı Age of Ultron çizgi romanına yıkabiliriz.

Ama filmin çok fazla başrolü olduğu tartışma götürmeyen bir gerçek. Öyle gözüküyor ki, bu yönde Marvel daha da ağır yüklenmeye hazılranıyor. Ya da şöyle diyelim;  halihazırda çok inanılmaz gözüken kadroya, bir başrol daha ekleniyor iması geldi çok garip bir yerden. Bizzat, o rolü üstlenen kişiden. Dedikodu değil, Latino Review’ın  duyduğu bir fısıltı değil, “içeriden kaynakların” sızdırdığı bir şey değil. Baya baya Mark Ruffalo ima etti, Hulk Civil War’ın kadrosunda olabilir...

Nereden geliyor bu mesele? Ünlü aktör önce Twitter’dan Civil War’ın resmini paylaştı, “Marvel ailesi şimdi biraz daha büyüdü” diye de altına not düştü. Twitter’da da bir Tumblr linki vardı. Ruffalo’nun resmi Twitter hesabına yönlendiriyordu link sizi. O hesapta da Civil War’ın bir resmi, altında da şu beyan duruyordu: “Çılgın partiye hoş geldiniz! Bu inanılmaz kadroyu sabırsızlıkla bekliyorum.”

Af buyur, ne Ruffalo? Neyi bekliyorsun? Ne partisi? Elbette ünlü aktörün sadece “oo kadroya bak” diye yükselmiş olması mümkün, ama herhalde yılların Mark Ruffalo’su bunun nasıl anlaşılacağını kestirebilecek bir adamdır değil mi? Yani sonuçta burada PR’ını nasıl yapacağını bilemeyen, Twitter’ın içine doğduğundan şahsi aracıymış gibi kullanan genç bir aktör yok yani? Ama bir yandan da, koskoca Mark Ruffalo gerçekten Civil War kadrosundaysa da bunu Marvel’dan önce duyurmaması gerektiğini de bilir değil mi? Bilemiyoruz, kafamız çok karışık ey geekler! Siz ne diyorsunuz?


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Twitter

  ,

  Ünlü

  ,

  Tumblr

  ,

  aktör

  ,

  zaman

  ,

  Resmi

  ,

  genç

  ,

  Hulk