Constantine diriltilirse Arrow yapımcısı ve başrolünün sözü var!

Constantine diriltilirse Arrow yapımcısı ve başrolünün sözü var!
Constantine diriltilirse Arrow yapımcısı ve başrolünün sözü var!
Tutarlar mı bilmiyoruz, ama Constantine'in diriltilmesini isteyenlerin sayısı şu an kesinlikle on beşe katlandı!
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

DC’nin çizgi roman markalarını beyaz perde ya da kara ekrana taşıması konusunda yöneltilen en büyük eleştirilerden biri muhtemelen TV ve film evrenlerinin birbirinden bağımsız gitmeleri. Kanımca bu eleştiriye çok bir anlam veremedim hiçbir zaman ; ama diyenlerin de neyden bahsettiğini anlayabiliyorum. Elimizde hâlihazırda bir Flash varken ve onu seviyorken, birkaç sene sonra büyük ekranda bir Flash daha görecek olmak, en hafif tabiriyle garip kaçabilir gerçekten de.

Ama DC’nin bana soracak olursanız daha ivedilikle yapması gereken bir şey var; tüm dizilerini birleştirmek. Şu an Flash ve Arrow zaten aynı evrendeler. Legends of Tomorrow da orada geçecek. Supergirl için de benzer cümleler kuruluyor, fakat Gotham için bu yönde bir çaba yok. Biz, geçenlerde iptal olan Constantine için de yok sanıyorduk, ama Arrow’un başrolü Stephen Amell, yanlış bildiğimizi gösterdi. Meğerse bir dönem, kapalı kapılar ardında bunun müzakeresi dönmüş.

Hatırlayacaksınız, Constantine’in iptalinin ardından Stephen Amell internet üzerinden yapılan #saveconstantine kampanyasına katılmış ve “Eğer Constantine kurtulursa konuk olarak katılacağım” demişti. Meğerse bunu sadece hayrına dememiş. Amell’in ComicBook.com’a verdiği röportaja göre Constantine’i yayınlayan NBC ve Arrow ile Flash’i yayınlayan CW bir noktada masaya oturmuş. Amell’e göre konu Oliver Queen Constantine’e Lazarus Pit hakkında danışmak için diziye girmesini içerecek, böylece iki dizi ortak evrene buluşacakmış.

Bunu dizinin yapımcılarından Marc Guggenheim da doğruladı, fakat kötü bir haberi de yanında vererek. Guggenheim vakti zamanında böyle bir niyetleri olduğunu belirtti, ama meselenin şu an çok havada olduğunu da sözlerine ekledi. Guggenheim’ın dediğine göre şu an Constantine’in hangi kanalda yayınlanacağının belirsiz olması, ellerini baya zorlaştırıyor. Eğer Warner Bros bünyesindeki bir kanal diziyi alırsa, hiç sıkıntısız evrenler birleşecektir. Ama tabii iş başka bir yöne de gidebilir. Bunun Hulu’ya, Yahoo’ya kadar yolu var... Siz ne diyorsunuz? Constantine ve Arrow birleşsin mi? Bunun için Constantine’i diriltmeye değer mi?


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Queen

  ,

  Beyaz

  ,

  Yahoo

  ,

  Flash

  ,

  dizi

  ,

  film

  ,

  ,

  zaman

  ,

  perde