Daredevil ve arkadaşları Avengers'a göz dikti!

Daredevil ve arkadaşları Avengers'a göz dikti!
Daredevil ve arkadaşları Avengers'a göz dikti!
Hepimizin beklediği şey, kulislerde dedikodu olarak dolaşmaya başladı bile.
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

Marvel’ın sinematik evreniyle ilgili söyleyebilecek çok da şey yok şu dakikadan sonra. Artık adamlar evlerini kurmuşlar, on film , üç tane de dizi çıkartmışlar, sevmeyeni de parmakla gösterilecek kadar az. Ama bu noktada bir eleştiri getirmem gerekiyor, o da şu: TV departmanı sinemaya çok da bağlı hissetmiyor. Evet, filmlerden bazı karakterler geliyor bir iki bölümlüğüne. Evet, sonradan filmlerde işlenecek konseptlerin temeli atılıyor, kabul. Ama ben biraz da yukarıya doğru hareketlenme görmek istiyorum.

Yeni Star Wars: The Force Awakens fragmanı geldi, tüyleriniz diken diken olacak!

Marvel'ın Age of Ultron basın turundan öğrendiğimiz 5 ilginç haber!

Bunu şöyle izah edeyim; mesela Skye bizim MCU içerisinde gördüğümüz ilk Inhuman karakter değil mi? Öyle. Daha da önemlisi, ilk Inhuman kahraman. Hikayesi nereye gidecek bilmiyoruz, ama içten içte SHIELD izleyen herkes bir noktada Chloe Bennet’ın Inhumans filminde gözükmeyeceğini hissediyor. Aynı şey diğer karakterler için de geçerli gibi geliyor bana. Ya da en azından, bu son dedikodu çıkana kadar öyleydi diyeyim.

Bleeding Cool’un yaptığı habere göre Marvel Netflix dizilerindeki karakterleri ileride sinemaya taşımak için planlamalar içerisinde. Bildiğiniz gibi Netflix ve Marvel beş dizi yapmak üzere anlaşmış, bu dizilerin ilki Daredevil geçtiğimiz hafta tümden yayınlanmıştı. Diğer dört dizi sırasıyla Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist, olacak, sonrasında da bu karakterlerin toplanacağı bir Defenders mini dizisi gelecekti. Anlaşılan o ki Marvel Defenders’ı harcama niyetinde değil; Infinity War’da tüm bu karakterlerin gözükeceği söyleniyor.

Batman v. Superman: Dawn of Justice'in fragmanı sızdı, evde "Do you bleed?" diye gezeceksiniz!

Henüz bu haber kesin değil; ama şahsen benim aklıma yatıyor. Ben kendi payıma bu dört karakteri Civil War’da görmeyi isterdim; ama o film çekimlere üç hafta sonra başlayacağı için zamanlama olarak bunun mümkün olmadığı açık. Ama eğer Infinity War’da gözükeceklerse, bu filmin tam şenlikli olacağının delaletidir; zira standart Avengers kadrosunun haricinde Guardians ekibinin de filmde bir şekilde gözükmesi, Black Panther, Captain Marvel, Black Bolt ve Medusa gibi karakterlerin de olması bekleniyor. Tam bir cümbüş yani anlayacağınız…


  ETİKETLER:

  Batman

  ,

  haber

  ,

  Star Wars

  ,

  Star

  ,

  dizi

  ,

  film

  ,

  karakter