Daredevil'ın Kingpin'i karakterin Civil War'da olma ihtimaliyle ilgili konuştu

Daredevil'ın Kingpin'i karakterin Civil War'da olma ihtimaliyle ilgili konuştu
Daredevil'ın Kingpin'i karakterin Civil War'da olma ihtimaliyle ilgili konuştu
Marvel'ın şimdiye kadarki en büyük filminde bir de Kingpin'e yer var mı? Çizgi roman bilgimizi de içine kattık, aktörün yorumlarını masaya yatırdık!
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

Daredevil’a şunun şurasında üç gün kalmış ey geek ahalisi, siz sabredebiliyor musunuz? Şahsen ben her gün kalkıp takvimin ayın 10’unu gösterip göstermediğini kontrol ediyorum. Bazı bölümler önceden bir takım basın odaklarına gönderildiğinden ve bu basın odakları diziy övmekten bitap düştüklerinden beri “Hadi inşallah” gazıyla bekliyorum Daredevil’ı. Marvel’ın Batman ’lik mertebesine en yaklaşan karakteri olmasına rağmen büyük ekranda en olmadık şekilde yansıtılan Daredevil, bu sefer doğru yapılacak gibi gözüküyor. Zira aslında onlar doğru şeyler yapmaya kadro seçiminden başladılar. Charlie Cox, Rosario Dawson… ve tabii ki Vincent D’Onofrio.

Full Metal Jacket’taki efsane rolünden sonra nereye koysalar başyapıt çıkartna D’Onofrio’nun Marvel evrenindeki en baba kötülerden biri olan Wilson “Kingpin” Fisk’i oynayacak olmas beni uzun zamandır büyük sevinçlere gark ediyordu zaten. O yüzden kendisi Reddit’te bir AmA düzenliyince de soluğu internetin başında aldım. Pek çok soruya içtenlikle cevap verdi usta aktör, ama bizi en enterese edeni, “Marvel’ın hangi aktörüyle çalışmak istersiniz?” sorusuna verdiği cevaptı.

“Şu ana kadar gördüklerimden yola çıkarak konuşuyorum; hepsiyle çalışmak isterim. Marvel’ın yaptığı şeyin gerçekten harika olduğunu düşünüyorum. Ama kalbimde Iron Man’e özel bir yer var. Fisk’in Civil War sırasında Iron Man ile bir anlaşma yaptığını biliyorum. Bunun gerçekleştiğini görmeyi çok isterdim, ama şu an sadece ümit edebilirim.”

D’Onofrio’nun söylediklerinin meali şu: Kendisi Civil War’da rol almak istiyor. Çizgi romanlardaki Civil War’da gerçekten de Fisk ve Stark bir anlaşma yapıyorlar. Stark Fisk’e özgürlüğünü veriyor, Fisk de isyanda olan kahramanlar hakkında bilgi. Oradaki olayın nihayetini söylemeyelim ama, şunu belirtsek yeter, işler kimse için iyi gitmiyor ve Stark olayın sonunda hiç de hoş gözükür bir hâlde kalmıyor. Bunu sinemada görmeyi ister miyiz? Elbette, ama ben açıkçası D’Onofrio’nun büyük ekranda gözükmesini bundan da öte bir sebeple istiyorum. Bugüne kadar TV’den hiçbir karakter çıkıp sinemaya geçmedi, hatta sinemadan TV’ye düşen Carter ve Coulson geri yükselmediler. D’Onofrio’nun Civil War’da gözükmesi, hem Marvel dizilerini otomatikman daha değerli kılacaktır, hem de tüm evrenin bağlılığını daha da vurgulayacaktır. Bir de, adam muhteşem bir oyuncu be zaten! Siz ne diyorsunuz?

Star Wars cephesinden bir değil, iki değil, 3 süper haber geldi!

 

Avengers'a bir süper kahraman daha ekleniyor diyorlar, Marvel sen hayırdır?

Captain America ve Iron Man'i Birbirine Kırdıracak Civil War Filminin Detayları Belli Oldu!