Efsane ikili yeniden bir arada: Matt Damon ve Ben Affleck'ten yeni dizi, Incorporated!

Efsane ikili yeniden bir arada: Matt Damon ve Ben Affleck'ten yeni dizi, Incorporated!
Efsane ikili yeniden bir arada: Matt Damon ve Ben Affleck'ten yeni dizi, Incorporated!
Good Will Hunting'le Oscar kazanan, çocukluk arkadaşı Damon ve Affleck, bilim kurgu dizisi çeker de yenmez mi? Yenmeyebilir, şüphelerimiz var!
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

Niye bilmiyorum, ama insan sevdiği ünlülerin kanka olmasından ayrı bir haz alıyor. Yani gerçekten, artık kendimizi onlara daha yakın mı hissediyoruz; onların ayrı bir insani tarafını görmekten mi keyif alıyoruz, yoksa Hollywood’da herkesin içten pazarlıklı olduğunu düşündüğümüzden dost kalanlar “vay be, direnmişler” intibası mı veriyor, nedir? İstisnasız herkes için geçerli bir durum bu söylediğim. Çünkü bakıyorum, “Hollywood’un en süper kankaları” listeleri her seferinde ayrı okunma rekorları kırıyor.

O listelerin tepesinde de her zaman aynı ikili var: Ben Affleck ve Matt Damon. Good Will Hunting ile birlikte En İyi Senaryo Oscar’ı alan iki arkadaş bildiğiniz gibi çocukluk yıllarından tanışıyorlar, oyunculuk yoluna beraber baş koyuyorlar. Fakat iki ünlü aktörün dostlukları bu kadar efsane olmasına rağmen kendilerini Dogma’dan beri şöyle bir ağız tadıyla yan yana izleyememiştik. Açıkçası bu yine değişmeyecek, fakat en azından kafa kafaya verip kurguladıkları bir diziyi izleme keyfine erişebileceğiz.

Damon ve Affleck’in yarattığı Incorporated isimli bilim kurgu / casus dizisinin siparişi SyFy kanalı tarafından resmen verildi. THR’ın nhaberine göre David ve Alex Pastor’ın yöneteceği pilot bölümünün çekimlerine yakında başlanacak. Affleck ve Damon diziyle ilgili uygulayıcı yapımcı rolünü üstlenecek, dizinin gün be gün işleyişinden ise The Good Wife çıkışlı Ted Humphrey sorumlu olacak. Dizinin konusu şirketlerin sınırsız güç elde ettiği bir gelecekte geçiyor. Bu hikayenin merkezinde ise Ben Larson isimli bir yönetici olacak. Larson yeni bir kimlik üstlenecek, zalim bir şirkete gizli ajan olarak girecek ve sevdiği kadını kurtarmak için sistemi karşısına alacak.

Konu ümit vaat ediyor, Damon ve Affleck’in de kafa kafaya verip bu projeye girişmiş olmaları bizi umutlandırıyor. Ama… Ama SyFy’den doğru düzgün bir iş çıkmayalı neredeyse on yıl olacak. Battlestar Galactica’nın gazı söndükten sonra kanal kendisini iki ayda bir ismini değiştirmeye ve ekseriyetle eğlencesini “o kadar kötü ki, artık iyi olmuş” kıvamında kalitesizlikten çıkartna B-filmlere adadı. SyFy’ın bundan sıyrılmak istediğini biliyoruz, ama bir yandan Sharknado 3 de gelirken Incorporated’ı ne kadar ciddiye alabiliriz emin değiliz. Siz ne diyorsunuz?

 

Star Wars cephesinden bir değil, iki değil, 3 süper haber geldi!

Yeni Fast & Furious filmi Furious 7 rekor üzerine rekor kırdı!

Order of the Stick: Ne Kadar İyi Olduğuna İnanamayarak Tekrar Tekrar Oku


  ETİKETLER:

  Hollywood

  ,

  haber

  ,

  Star Wars

  ,

  Star

  ,

  Ünlü

  ,

  Bilim

  ,

  ,

  senaryo

  ,

  zaman