En sonunda resmi fotoğrafıyla karşımızda: Yeni Nightcrawler!

En sonunda resmi fotoğrafıyla karşımızda: Yeni Nightcrawler!
En sonunda resmi fotoğrafıyla karşımızda: Yeni Nightcrawler!
Teleportasyon güçlü, muhteşem Alman Nightcrawler yeni hâliyle çıktı meydana!
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

Nightcrawler’ın X-Men filmlerinde daha ciddi bir yer bulmamış olması dev talihsizlik bana kalırsa; biraz da planlama hatası. Karakter çizgi romanlarda benim hatırlayabildiğim kadarıyla hep popülerdi ve bunun da çok geçerli sebepleri vardı. Adamın adı “Nightcrawler” bir kere yahu! Kendisi mavi, gözleri sarı, poposundan şeytan kuyruğu çıkıyor… E bunun içinde bir de çok havalı bir teleportasyon gücü, bir de bilardodan çok sevdiğimiz Almanlık var. Nasıl sevilmesin?

Marvel yeni Spider-Man filminin adını koymuş diyorlar, olmuş mu?

Fast & Furious 8 resmen doğrulandı!

Ama ne hikmetse kendisini beyaz perdede sadece bir kere gördük. Alan Cumming’in –bence- başarılı performansıyla X2: X-Men United’da kadroya katılan, The Last Stand’de gözükmeyen, sonraki filmlerin de Japonya’da geçen The Wolverine haricinde hepsi mazide yer aldığı için gözükme şansı da bulunmayan Nightcrawler, en sonunda karmaşık hikayeye reset atma görevini başarıyla üstlenen Days of Future Past’in takipçisi Apocalypse’de kendine yer buldu, ve en sonunda, kendisinin bu sefer nasıl gözükeceğine dair bir fotoğraf da var elimizde.

The Road, Let Me In, ParaNorman, Dawn of the Planet of the Apes gibi filmlerde üstlendiği rollerle ünlenen Avustralyalı aktör Kodi Smit-McPhee’nin canlandıracağı Nightcrawler’ın bu fotoğrafı dün gece filmin dağıtımcısı 20th Century Fox’un resmi Twitter hesabından yayınlandı. Bana soracak olursanız, baya olmuş! Üzerindeki ceket – pantolon kombinasyonundan tutun, hafif pütürlü kuyruğu, elleri, ayakları, bir de McPhee’nin hafif muzip bakışları bence cuk oturmuş. Sizin de yorumlarınızı pek merak ediyorum. Ne diyorsunuz?

Bahtsız adam: Henry Cavill'in kapısına kadar gidip döndüğü 6 önemli başrol

Karayip Korsanları 5'ten ilk resmi görüntü geldi!

Merak edenlere hatırlatalım; 27 Mayıs 2016’da vizyona girecek olan Days of Future Past, muhtemelen süper kahraman filmleri tarihinin en kalabalık kadrosuyla geliyor. James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Evan Peters, Rose Byrne ve Lucas Till gibi önceki filmlerden gelen karakterlerin dışında kadroda bu sefer Oscar Isaac (Apocalypse), Tye Sheridan (Cyclops), Sophie Turner (Jean Grey), Alexandra Shipp (Storm), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Lana Condor (Jubilee), Ben Hardy (Angel) ve Olivia Munn (Psylocke) da var. Tam cümbüş anlayacağınız!