Mad Max yönetmeninin kayıp Justice League filminden konsept görseller geldi

Mad Max yönetmeninin kayıp Justice League filminden konsept görseller geldi
Mad Max yönetmeninin kayıp Justice League filminden konsept görseller geldi
Aquaman'in, Wonder Woman'ın kostümlerine iç rahatlığıyla bakınız efendiler!
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

George Miller’ın direkten dönen Justice League filmi Justice League: Mortal’ın hikayesini anlatan bir belgeselin yolda olduğunu sizlerle paylaştığımızda, “inşallah o belgesel kostüm gösterir, gizli fotoğraf ifşa eder” diye ümitli dualar yollamıştık kozmosa doğru. Keşke başka bir şey isteseymişiz. Belgesel henüz yayınlanmadan resmi Twitter hesabı üzerinden birkaç konsept fotoğrafı paylaşmaya başladı bile.

Jurassic World ile ilgili film çıkmadan bilmeniz gereken 12 şey

Spider-Man'in yaratıcısı Stan Lee gelmiş geçmiş en çok kazanan film prodüktörü oldu!

Fotoğrafları aşağıya dizdik, yorumlarını da veriyoruz, fakat anımsamak isteyen varsa, kısaca özetini de geçelim. Mad Max: Fury Road ile dehası tekrar takdir edilmeye başlanan George Miller ile Warner Bros., 2007 senesinde bir Justice League filmi çekmesi için anlaşmıştı. Film Tower of Babel ve The OMAC Project hikayelerinin bir birleşimi olacaktı. Kadro belirlenmiş ve ön çalışmalar sonlanmış olmasına rağmen, Avustralya hükümetinin “yabancı” sınıflandırılan filmler için sunduğu teşviği kısması, The Dark Knight’ın çıkıp felaket sükse yapması ve 2007-08 yazarlar grevi gibi faktörler, filmi iptal etmişti.

Anımsadıysanız, resimlere geçelim. Bu ilk gördüğünüz resim, bir gökdelenden düşen bir arabayı konu alıyor. Arabanın önünde de Wonder Woman var. Araba bir yarış arabasına, mekan da New York’a benziyor. Filmin son büyük dövüş sekansında zihni Max Lord tarafından kontrol edilen Superman’in bir arabayı alıp Wonder Woman’ın kafasına çaldığı bir sahne var. Oradan olması kuvvetle muhtemel haliyle.

İkinci resimde ise Diana’yı Themyscira üzerinde uçarken görüyoruz. Kostümü de biraz daha ne burada. Görünen o ki bu filmde Wonder Woman için kırmızı büstiyer ve mavi yıldızlı mayo altı tercih edilmiş. Etek ya da benzeri bir şey yok. Bu arada ek bir not da düşelim, ben ilk yazıyı yazarken tamamen atlamışım, Wonder Woman’ı oynaması planlanan oyuncu, Megan Gale, Mad Max: Fury Road’da o amansız babaannelerin ekibinde, tuzak olsun diye direkte çıplak duran ablaydı.

Son resim ise Aquaman’in konsept tasarımı. Burada söylenecek bir şey yok. Bildiğimiz kadarıyla Aquaman’i oynamak için henüz kadroya katılmış bir oyuncu yoktu film iptal edildiğinde. Fakat bu resme bakıp, filmin çekildiği yerin Avustralya oluşunu, George Miller’ın da vatandaşıyla çalışma eğilimini düşününce o sıralarda ülkesindeki bir pembe dizide oynayan Chris Hemsworth’ü mü düşünüyorlardı diye içten geçirmemek elde değil.

Siz ne diyorsunuz peki bu resimlere?