Suicide Squad'ın ilk resmi fotoğrafı huzurlarınızda!

Suicide Squad'ın ilk resmi fotoğrafı huzurlarınızda!
Suicide Squad'ın ilk resmi fotoğrafı huzurlarınızda!
Sizce olmuş mu? Biz kocaman bir "olmuş" diyoruz!
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

Önceki yazılardan az çok fark etmişsinizdir; Suicide Squad konusunda baya bir heyecanlıyız biz ekip olarak. Filmin DEV oyuncu kadrosu bizi bir hayli tahriş ediyor zaten. Will Smith, Margot Robbie, Jai Courtney, Jared Leto, Viola Davis, şurada saymaya başlasak haberi bölük esamesine çevirtecek diğerleri... Üstüne üstlük bir de Suicide Squad'ın çizgi romanlarda bildiğimiz hâliyle DC evreninin en antika, en ucube, en eğlenceli gruplarından biri olduğu gerçeği var. Sabırsızlıktan koltukları kemiriyoruz yani, anlayın!

Yasımız çok büyük: Batman çizgi romanlarda resmen öldü!

JARED LETO'nun yeni JOKER'i Hakkında Karar Vermeden Önce Bilmeniz Gereken 7 Detay!

O yüzden bugün filmin yönetmeni David Ayer, Twitter üzerinden ilk resmi kadro fotoğrafını paylaşınca resmen dayanamadık, sabaha karşı saat üçe çeyrek kala birbirimizi dürterek uyandırdık, site panelinin başına koştuk. Fotoğraf çok sarih. Öyle Zack Snyder usulü sinsi, ucundan gösteren, hafiften zoom yapmış, Harley Quinn'in kostümünü paçasından çeken bir fotoğraf değil bu. Ayer baya tutmuş kadrosunu, dizmiş yeşil ekranın önüne, "gülümseyin huleyn!" demiş, çekmiş fotoğrafı! Şekli de böyle, buyurun!

Çok açık konuşayım, sol baştan tanıyamadığım bazı karakterler var, özellikle de en soldaki Adam Beach ve en sağdaki Jay Hernandez karakterlerini hiçbir yerden çıkartamadım; resmi bir beyan da yok. Onların sırasıyla Ravan ve El Diablo'yu oynadıkları söyleniyor, fakat iki karakter de çizgi romanlardaki hâllerine pek benzemiyor. O yüzden şimdilik onları es geçelim. Adam Beach'in yanında Boomerang rolüyle Jai Courtney var. Rol için baya bir şişinmiş, belli. Onun sağında ayakta duran ve baya çamura batırıldığı belli olan hanım kızımız Enchantress'ı oynayan Cara Delevingne. Onun önünde eğilmiş duran da Katana rolüyle Karen Fukuhara. Onun öte tarafında Rick Flagg rolüyle Joel Kinnaman var, ortada ise filmimizin yıldızı, Harley Quinn'i oynayan Margot Robbie. Onun yanında Deadshot rolüyle Will Smith, onla Jay Hernandez arasında duran da Killer Croc rolüyle Adewale Akkinuoye-Agbaje. Peki Joker? İşte o kadrajda yok, zira kendisi bu kadronun elemanı değil, baş kötüsü büyük ihtimalle!

Valla herkese kısa kısa değinecektik, ama ne yalan söyleyeyim, resim totalde öyle bir içimize sindi ki, valla hiç parçalarına ayrıştırasımız gelmedi. Bizce her şey süper olmuş! Harley Quinn özellkle, ayrı bir övgüye değer. Vallahi takdirlerden takdir beğendik, siz ne diyorsunuz?