Suicide Squad'ın yıldızlarla bezeli kadrosuna bir tanıdık isim daha katıldı!

Suicide Squad'ın yıldızlarla bezeli kadrosuna bir tanıdık isim daha katıldı!
Suicide Squad'ın yıldızlarla bezeli kadrosuna bir tanıdık isim daha katıldı!
Lost, Thor: The Dark World ve Bourne Identity'den tanıdığımız Adewale Akinnuouye-Agbaje Suicide Squad'ın kadrosunda.
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

Sağda solda beni bulup bir şekilde “ne olacak bu DC’nin hâli” derseniz önce bir iç çekerim, sonra başlarım anlatmaya. Zack Snyder’ın ne kadar “güvenli” ve yanlış bir tercih olduğundan dem vururum, ufaktan başlayıp büyüğe gitmek yerine büyükten başlamanın sakat olabileceğini anlatırım, casting kararlarının üçte ikisinin silme yanlış olduğunu ifade ederim… Ama benim bir noktada susmama izin vermezseniz, ağzımdan şu cümle de çıkar: “DC’nin merakla beklediğim bir filmi de var ama…”

O film Suicide Squad işte. David Ayer’in yöneteceği film gelecek sene vizyona girecek, çekimleri de haftaya Toronto’da başlayacak. Maşallah DC filme öyle güzel bir yönetmen tercihi yapmış, içine de öyle güzel oyuncular döşemiş ki insan merakla beklemesin de ne yapsın? Düşünsenize, aynı anda filmde hem Will Smith (Deadshot), hem Jared Leto (Joker) hem Margot Robbie (Harley Quinn), hem Jai Courtney (Captain Boomerang), hem Cara Delevingne (Enchantress) hem de Viola Davis (Amanda Waller) olsun. Nedir yani bu ne yapmaya çalışıyorsun DC?

Hayır bir de durmuyorlar. Daha gönüllerimizin Teğmen Dan’i ve New York’un olay mahali araştırma ekip şefi Gary Sinise’ın General Wade Elling’i, Big Dick Richie’si Joe Manganiello’nun da Deadshot’u oynayacağının duyurusu soğumamışken Warner Bros çekimlerin başlmasına bir hafta kala kadroya tanıdık bir sima daha ekledi: Adewale Akinnuouye-Agbaje. Eğer uzun isim tanıdık gelmediyse size en meşhur karakterinin adını hatırlatalım: Mr. Eko!

Lost’taki ikonik Mr. Eko rolü dışında Oz ve Thor: The Dark World’de de oynayan Nijerya asıllı İngiliz aktör filmde Batman’in ünlü kötülerinden Killer Croc’u canlandıracak. Killer Croc Batman’i filmlerden tanıyan hayranlarına çok da aşina gelmeyecek bir karakter, ama gerek vaktiyle CINE 5’te yayınlanan animasyon diziyi, gerek de Arkham Asylum gibi muhteşem oyunlardan birini oynadıysanız bu sürüngenimsi yaratığı muhtemelen huşuyla anıyorsunuzdur. Agbaje muhtemelen rolü mo-cap yöntemiyle oynayacak; yani hareketleri bilgisayar tarafından yakalanacak ve üzerine efekt yığılacak. Bakalım güzel olacak mı? Kadro iyice şenlikli, orası kesin!

 

Yenisi gelmeden, eskisini hatırlayalım: Game of Thrones 4. sezonundan en unutulmaz 10 sahne

Liseliler bilmez: Acilen geri gelmesi gereken 10 oyun serisi

Flash ve Arrow'dan kopup gelen süper kahraman dizisine, süper eklenti!