X-Men: Apocalypse'den yeni görsel geldi, Xavier en sonunda kel!

X-Men: Apocalypse'den yeni görsel geldi, Xavier en sonunda kel!
X-Men: Apocalypse'den yeni görsel geldi, Xavier en sonunda kel!
Lüle saçlarını özleyeceğiz, ama bir noktada bunun olması gerekiyordu. Xavier'in ilk saçsız fotoğrafı internete koyuldu.
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

Geek bünyeler olarak 2016’yı nasıl ayakta bitireceğiz gerçekten hiçbir fikrim yok. Aynı sene içerisinde hem Marvel’ın en büyük filmi, hem Batman ve Superman’in bir arada gözüktüğü ilk film , hem yıllardır beklenen Deadpool uyarlaması, Warcraft filmi, Assassin’s Creed filmi, Uncharted filmi, yeni Harry Potter filmi, yeni Star War filmi, yeni Bourne filmi, yeni Ice Age filmi, Gambit filmi, yeni Ghostbusters, Suicide Squad...

Tüm bunların ortasında da bir de X-Men: Apocalypse duruyor. Geçen film Days of Future Past X-Men’in gittikçe karmaşıklaşmış olan külliyatında sağlam bir temizlik yaptıktan sonra filme dair olan ümidimiz zaten yüksekti; üstüne bir de X-Men’i sinemada X-Men yapan adam Bryan Singer kadroya muhteşem adamları doldurdukça, iyice mest olduk, iyice kendimizden geçtik.  Ama bunu yaparken, ana kadrodaki adamlardan birini de unutur gibi olduk biraz: James McAvoy. Sağ olsun, Bryan Singer bugün kendisini dev bir resimle hatırlattı.

İlk iki X-Men gençlik filminde lüleli saçlarıyla gözüken, hatta bu konuyla ilgili de ucuz ucuz şakalar yapan Profesör Xavier en sonunda dönüşümünü komple tamamlayacak ve bu film karşımıza kel olarak çıkacak gibi gözüküyor. Bana kalırsa bu konuda geç bile kalındı. Bence Days of Future Past’te de hâlâ uzun ve güzel şampuanlanmış saçlarıyla karşımıza çıkması gereksizdi, ama olsun, bu filmde de bunu göreceğimize memnunuz.

Nintendo ve Universal el sıkıştı, Mario lunaparklara geliyor

Yeni Assassin's Creed oyununun detayları belli oldu

Marvel dizilerini sevenler için iki süper haber geldi!

Days of Future Past’in yazarı Simon Kinberg’in yazdığı film, 2016’nın 27 Mayıs’ında vizyona girecek. Filmin kadrosu James McAvoy haricinde Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Oscar Isaac, Rose Byrne, Tye Sheridan, Sophie Turner, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Evan Peters, Lucas Till, Ben hardy, Lana Condor ve Olivia Munn’ı da bünyesinde barındırıyor. Film 80’lerde geçecek, ve Days of Future Past’in resetlediği zaman çizgisinde devam edecek. Merakla bekliyoruz!