Yenilmezler: Ultron Çağı'nın gizemlerinden biri Agents of SHIELD'da yanıt bulacak!

Yenilmezler: Ultron Çağı'nın gizemlerinden biri Agents of SHIELD'da yanıt bulacak!
Yenilmezler: Ultron Çağı'nın gizemlerinden biri Agents of SHIELD'da yanıt bulacak!
Filmi izleyip "e peki?" dedirttiren sahnelerden birine cevap dizide verilecek.
Haber: Yiğitcan Erdoğan / Arşivi

Artık dağlara taşlara ilan ettiğimi bir daha söylemenin belki lüzumsuz durduğunun farkındayım, ama girizgah adına bir daha altını çizmem gerekiyor gibi hissediyorum. Ben Age of Ultron’u çıkmadan önce zannettiğim kadar çok sevemedim. Bunun sebebini de yazımda altını çize çize vermiştim; ben filmin senaryonun hak ettiği zamana sahip olamadığını düşünüyorum. Böyle düşünmemde de pek çok farklı sebebim vardı, bunlardan biri de, bazı konu noktalarının yeterince aydınlatılamadığı idi.

O zaman yazıda söz etmemiştim, ama bunların en önemlilerinden biri Nick Fury’nin aniden bir Helicarrier ile çıkıp, günü kurtarmaya gelmesiydi. Captain America: The Winter Soldier filminde SHIELD tamamen dağıldığı, devletler nezdinde de hoş karşılanmayan bir hâle düştüğü için, “Fury bu Helicarrier’ı nereden buldu, onu çalıştıracak ekibi nereden topladı, kimse bu devasa araç kalkarken “neredensin kardeşim sen?” diye sormadı mı?” gibi sualler dönmekteydi kafamızda.

Yalnız değilmişiz. Slashfilm Age of Ultron ile ilintili Marvel Studios’un patronu ve MCU’nun babası Kevin Feige ile yaptığı röportajda usta yapımcıya direkt olarak bu soruyu yöneltti. Feige de her zamanki gibi politik ve diplomatikti, ama en azından, bir şeylerin cevapsız kalmayacağını açıkladı. Slashfilm’in sorusu, “orada büyük bir hikaye kayıp gibi gözüküyor, nedir olay?” şeklindeydi, Feige de “Sanırım o boşlukların bazılarını dolduracak bir şeyleri Salı günleri saat 9’da görebileceksiniz” deyiverdi.

Yenilmezler: Ultron Çağı gişede abisini geçemedi, işte olası sebepleri!

Yaklaşan ıssız yaz günlerinde bir oturuşta izleyebileceğiniz 9 dizi!

Yenilmezler: Ultron Çağı, gittik, gördük, inceledik!

Salı günleri saat 9, Agents of SHIELD’ın yayınlandığı saat. Yani Feige, açık açık “cevap Agents of SHIELD’da gizli” diyor. Daha önceden hem Cobie Smulders, hem de Samuel L. Jackson Agents of SHIELD’da gözükmüşlerdi. Hatta dizinin en son bölümünde Maria Hill karakterini Coulson’dan aldığı direkt istihbaratla Avenger’ları filmin başındaki operasyona yönlendirdiğini görmüştük. O yüzden, belki Fury ya da Hill dizide tekrar gözükebilir. Belli olmaz, merakla bekliyoruz. Zaten izleyecektik, iyice kaçırmamak için fırsat oldu bize!


  ETİKETLER:

  Kayıp

  ,

  Fırsat

  ,

  Hikaye

  ,

  İlan

  ,

  politik

  ,

  dizi

  ,

  zaman