Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
GİRESUN (AA) - MHP Giresun Milletvekili Orhan Erzurum, esnafı ziyaret etti.Erzurum, seçim çalışmaları kapsamında Giresun Sanayi Sitesi'nde...

GİRESUN (AA) -  MHP Giresun Milletvekili Orhan Erzurum, esnafı ziyaret etti.

Erzurum, seçim çalışmaları kapsamında Giresun Sanayi Sitesi'nde esnafla bir araya geldi.

Esnaftan seçimde destek isteyen Erzurum, "Meclise sizlerin temsilcisi olarak gittiğimde, her yatırımınızda yanınızda olacağım. Artık devletten destek almak için kapı kapı dolaşmak, 'sen o partilisin, bunun adamısın' gibi yaklaşımlara son vereceğim" dedi.

Erzurum, MHP iktidarında tüm kesimlerin yüzünün güleceğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Son dönemlerde ülkemizde özellikle ekonomide yaşanan ciddi sıkıntılar herkesi sıkıntıya sokarken en büyük darbeyi esnafımız aldı. İktidar olduğumuz zaman yatırım yapan, istihdam sağlayan girişimcilere vergi indirimi yapacağız. Vadeli satışlarda KDV erteleme sistemi getireceğiz. Yeni iş yeri açan esnaflarımıza beş yıl süreyle vergi ve prim ayrıcalığı tanıyacağız. Alışveriş merkezleri ile ilgili yasayı toptan değiştirerek küçük esnafımızın rahat nefes almasını sağlayacağız. Bu çalışmaları yaptığımız zaman hem esnafımız rahat nefes alacak hem de ülkemizde ciddi manada yaşanan ekonomik darboğaz ortadan kalkacaktır."