Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
GİRESUN (AA) - AK Parti Giresun Milletvekili adayı Sabri Öztürk, seçim çalışmalarını sürdürüyor.Öztürk, Giresun Küçük Sanayi Sitesi'ni ziyaret...

GİRESUN (AA) - AK Parti Giresun Milletvekili adayı Sabri Öztürk, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Öztürk, Giresun Küçük Sanayi Sitesi'ni ziyaret ederek, esnafla bir araya geldi.

Türk halkının AK Parti 'nin tek başına iktidar olmasını temenni ettiğini belirten Öztürk, "Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde açıkça gördüğümüz bir tablo var. Halkımız seçimlerin istikrardan yana sonuçlanması temennisinde bulunuyorlar. Vatandaşımız seçimleri dört gözle bekliyor. Toplumumuzun her kesimi AK Parti'nin tek başına iktidar olmasını temenni ediyor. Şu aşamada her şey çok güzel gidiyor. İnşallah 1 Kasım'da zafer AK Parti'nin olacaktır" dedi.

Öztürk, Giresun'a hizmet etmek istediğini ifade ederek, şunları söyledi:

"1 Kasım'dan sonra inşallah AK Parti tek başına iktidar olduğunda seçim beyannamesi hükümet programına dönüşecek. Adım adım insanların doğumundan ölümüne kadar her yaşa ilişkin, gençlerimizin iş kurmasına ilişkin, asgari ücrete, emeklilere, eğitime, sivil topluma ilişkin a'dan z'ye tüm halkımıza yönelik çalışmalarla ilgili bir seçim beyannamesi olmuştur. Giresun'a hizmet bizim için onur ve gururdur. Bizler her zaman esnafımıza hizmet noktasında bir telefon kadar yakın olacağız. Seçim beyannamemizde yer alan esnafımızın desteklenmesi yönündeki teşvik ve hibelerle hemşehrilerimizin de vereceği destekle 1 Kasım seçimlerinden zaferle çıkarak ülkemize ve Giresun'umuza hizmet yarışına başlayacağız."