Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
GİRESUN (AA) - AK Parti Giresun Milletvekili adayı Sabri Öztürk, seçim çalışmalarını sürdürüyor.Şehir merkezinde vatandaşla bir araya gelen Öztürk, 1...

GİRESUN (AA) - AK Parti Giresun Milletvekili adayı Sabri Öztürk, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Şehir merkezinde vatandaşla bir araya gelen Öztürk, 1 Kasım seçimi sonrası Türkiye 'nin değişim ve dönüşüm hamlesini sürdürmek istediklerini söyledi.

Öztürk, Giresun halkının kendilerine gereken desteği vereceğine inandığını vurgulayarak, şöyle devam etti:

"Ziyaretlerimiz esnasında halkımızdan görmüş olduğumuz heyecan ve enerji bizleri Giresun'a hizmet yolunda daha da motive etmektedir. Bizi bağrına basan bütün hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum. Derdinizle dertlenip, sorunlarınızı birlikte çözeceğiz. AK Parti geçtiğimiz süreçte olduğu gibi bundan sonra da icraatlarıyla Giresun'u hizmete doyuracak."

Seçimde belirledikleri hedefe ulaşmak için tüm teşkilatları ile gece gündüz çalıştıklarını belirten Öztürk, "Sayın Başbakanımız, 'yeni Türkiye' diyor ve daha güçlü, müreffeh, zengin, itibarlı ve demokrasi standartları daha yüksek bir Türkiye hedefi için gecesini gündüzüne katıyor. Biz de Giresun'umuza, ülkemize, milletimize daha çok hizmet için hemşehrilerimizle ilk günkü aşkla hep birlikte yürüyeceğiz" dedi.