Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
GİRESUN (AA) - AK Parti Giresun milletvekili adayı Cemal Öztürk, Görele ile Eynesil'de köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.İlçelerdeki bir...

GİRESUN (AA) - AK Parti Giresun milletvekili adayı Cemal Öztürk, Görele ile Eynesil'de köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

İlçelerdeki bir restoranda köy ve mahalle muhtarlarının sorunlarını dinleyen Öztürk, muhtarların taleplerinin kendileri için bir emir olduğunu, milletvekili seçildiği takdirde gerekenin yerine getirileceğini söyledi.

Öztürk, AK Parti 'nin Türkiye 'nin 13 yılına damga vurduğunu ve Türkiye'nin geleceği olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"13 yılda yapılan tüm seçimlerde oyumuzu artırmamıza rağmen 7 Haziran'da yol kazası geçirdik. 1 Kasım'da bunu telafi etmek için çalışacağız. İnşallah Giresun'da 4'te 4 yaparız. Ülkenin istikrara ihtiyacı var. Amacımız ülkeyi 2023, daha sonra 2053 hedefine ulaştırmaktır. Bunun gerçekleşmesi için istikrar ve güçlü iktidar gerekmektedir. AK Parti güçlü ise Türkiye güçlü olacaktır. Milletvekili seçilmem halinde sizin temsilciniz olacağım, telefonlarım herkese açık olacak ve istediğiniz zaman bana ulaşıp her türlü sorunlarınızı anlatabileceksiniz."