Başkan Çimen, muhtarlarla bir araya geldi

Başkan Çimen, muhtarlarla bir araya geldi
Başkan Çimen, muhtarlarla bir araya geldi
GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, mahalle muhtarlarının katılımıyla istişare toplantısı düzenledi.Belediye Meclis Salonunda...

GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, mahalle muhtarlarının katılımıyla istişare toplantısı düzenledi.

Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Başkan Yardımcıları Yusuf Erdem ve Kubilay Bozalan, Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Gürbüz Demir ile 13 mahallenin muhtarı katıldı.

Çimen, burada yaptığı konuşmada, mahalle muhtarlarının, kendisinin çalışma arkadaşı olduğunu söyledi.

Muhtarlar ve kendilerinin millete hizmet etmek için göreve geldiklerini belirten Çimen, "Her mahallemize eşit hizmet etmeye çalışıyoruz. Mahallelerimizi şantiyeye çevirdik. Allah'ın izni ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Şehrin her noktasında ayrı bir çalışmamız var. Hiçbir ayrım yapmadan, gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Biz halka hizmet için bu göreve geldik. Bunu da en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz" dedi.

Çimen, yürüttükleri projelerle ilgili katılımcılara bilgi aktararak, "Her yerde başka bir projemizin çalışmalarına başladık. Daha çok hizmet edebilmemiz için istikrara ihtiyacımız var. Güçlü olmamız, istikrarımızın sürmesi için üzerimize düşen vazifeyi hep birlikte 1 Kasım'da yerine getirmeliyiz" diye konuştu.

Toplantı, Başkan Çimen'in muhtarların taleplerini dinlemesinin ardından sona erdi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Köy

  ,

  Gece

  ,

  başkan

  ,

  hizmet