Gümüşhane Belediyesi'nin çalışmaları

Gümüşhane Belediyesi'nin çalışmaları
Gümüşhane Belediyesi'nin çalışmaları
GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Eskibağlar Mahallesi Muhtarı Sevil Kullukçu'nun...

GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Eskibağlar Mahallesi Muhtarı Sevil Kullukçu'nun adını, Eskibağlar Mahallesi'nde yapacakları muhtar ve taziye evine vereceklerini söyledi.

Çimen, yaptığı açıklamada, kentteki her mahallede muhtar ve taziye evi oluşturduklarını belirterek, "Her mahallemizde muhtarlarımız için büro kuruyoruz. Yeni Mahalle, Hasanbey, Bağlarbaşı ve İnönü mahallelerimizde çalışmalarımıza başladık" dedi.

Bu mahallelerin yanı sıra Eskibağlar Mahallesi'nde de çalışma başlattıklarını ifade eden Çimen, "Projemizi hazırladık. Mahallemizin transit yol kısmındaki Yoncalık semtine yapmayı planladığımız muhtar ve taziye evine Allah'ın izniyle kısa süre sonra kazmayı vuracağız. Burada yapacağımız muhtar ve taziye evine, geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazası sonrası kaybettiğimiz muhtarımız Sevil Kullukçu'nun ismini vereceğiz" diye konuştu.


    ETİKETLER:

    Belediye

    ,

    Trafik kazası