Gümüşhane Emniyet Müdürü Kar, taziye mesajı yayımladı

Gümüşhane Emniyet Müdürü Kar, taziye mesajı yayımladı
Gümüşhane Emniyet Müdürü Kar, taziye mesajı yayımladı
GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Emniyet Müdürü Orhan Kar, şehitler için taziye mesajı yayımladı.Kar, mesajında, son günlerde ülkenin farklı bölgelerinde...

GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Emniyet Müdürü Orhan Kar, şehitler için taziye mesajı yayımladı.

Kar, mesajında, son günlerde ülkenin farklı bölgelerinde birlik ve bütünlüğü hedef alan, toplumsal barış ve huzuru bozmaya yönelik değişik terör örgütleri tarafından yapılan hain saldırıların herkesi derinden üzdüğünü belirtti.

Hain saldırıların, teröre karşı sürdürdükleri kararlı mücadele noktasında kendilerini asla yıldıramayacağını vurgulayan Kar, "Millet olarak bizler birbirimize kenetlendiğimiz sürece terör hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır" ifadelerini kullandı.

Kar, vatanın bölünmez bütünlüğü ve şanlı Türk bayrağı için mücadele verirken  şehit olan Astsubay Mehmet Yalçın Nane'ye,  Jandarma Astsubay Başçavuş İsmail Yavuz ile Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Koçak'a, polis memurları Okan Acar, Feyyaz Yumuşak ile Muhammet Fatih Sivri'ye ve Malazgirt Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Arslan Kulaksız'a Allah'tan rahmet, kederli aileleri ve Türk milletine başsağlığı diledi.