Gümüşhane'de aile içi eğitim semineri

Gümüşhane'de aile içi eğitim semineri
Gümüşhane'de aile içi eğitim semineri
GÜMÜŞHANE (AA) - Türk Kadınlar Birliği Gümüşhane Şubesi'nce, madde bağımlılığını çözümlemede aile içi faktörler ve iletişimin önemi konulu eğitim...

GÜMÜŞHANE (AA) - Türk Kadınlar Birliği Gümüşhane Şubesi'nce, madde bağımlılığını çözümlemede aile içi faktörler ve iletişimin önemi konulu eğitim semineri düzenlendi.

İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile ortaklığında Türk Kadınlar Birliği Gümüşhane Şubesinde gerçekleştirilen seminerde, psikolog Esra Soysal, katılımcılara  madde bağımlılığını çözümlemede aile içi faktörler ve iletişimin önemi konularında çeşitli sunumlarda bulundu.

Seminerin sonunda konuşan Türk Kadınlar Birliği Gümüşhane Şube Başkanı Aynur Çubukçu da kadınlara yönelik eğitim faaliyetlerinde çocukları tehdit eden madde bağımlılığı konusunda bilinç kazandırmayı amaçladıklarını söyledi.

Eğitim faaliyetlerinin çeşitli konu başlıkları ile devam edeceğini ifade eden Çubukçu, "Bu konuda desteklerini esirgemeyen başta valimiz Yücel Yavuz olmak üzere belediye başkanımız Ercan Çimen ve Halk Sağlığı Müdürlüğü'ne teşekkür ediyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Aile

  ,

  eğitim

  ,

  psikolog