Ordu'daki trafik kazası

Ordu'daki trafik kazası
Ordu'daki trafik kazası
- Kazada hayatını kaybeden 4 kişi için cenaze töreni düzenlendi

GÜMÜŞHANE (AA) - Ordu'daki trafik kazasında hayatını kaybeden Gümüşhanespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Pelit, Gümüşhane Türk Telekomspor Kulübü Futbol Takımı Sorumlusu Orhan Aydoğdu, Eskibağlar Mahallesi Muhtarı Sevil ve eşi Varol Kullukçu için cenaze töreni düzenlendi.

Kemaliye Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Vali Yücel Yavuz, CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, MHP Gümüşhane Milletvekili Mustafa Canlı, Belediye Başkanı Ercan Çimen, İl Emniyet Müdürü Orhan Kar, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, İSTAÇ AŞ Genel Müdürü ve Gümüşhanespor Kulübü Onursal Başkanı Osman Akgül, ölenlerin aile ve yakınları ile vatandaşlar katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından, aynı zamanda eski CHP il başkanı da olan Pelit'in cenazesi Emirler Mezarlığı, Aydoğdu'nun cenazesi Tekke beldesindeki aile kabristanlığı, Kullukçu çiftinin cenazesi ise Eskibağlar Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Ordu'nun Fatsa ilçesinde, dün, otomobilin su kanalına devrilmesi sonucu Pelit ve Aydoğdu ile Kullukçu çifti yaşamını yitirmişti.