Balık-ekmek ve ulaşılabilir suşi artık Cadde'de!

Balık-ekmek ve ulaşılabilir suşi artık Cadde'de!
Balık-ekmek ve ulaşılabilir suşi artık Cadde'de!
Göktürk'te temiz, sağlıklı ve ulaşılabilir suşileriyle dikkati çeken Türkiye'nin ilk yerli balık ekmek zinciri Dardenia Fish&Sushi'nin ikinci şubesi Bağdat Caddesi'nde açılıyor.
Haber: MÜGE AKGÜN - muge.akgun@radikal.com.tr / Arşivi

Türkiye’nin ilk yerli balık ekmek zinciri olan Dardenia, 30 yıllık Dardanel tecrübesiyle, sürdürülebilir balıkçılık ilkelerini kılavuz alarak, 2011 yılında kurulmuştu. Geleneksel balık ekmek lezzetini modern ve yenilikçi bir yorumla sunan Dardenia’nın ilk restoranı Erenköy’de açılmış, ardından Maslak, Buyaka AVM ve Mecidiyeköy’de yeni şubeler gelmişti.

Dardenia’nın balık ekmek konseptini geliştirerek yarattığı ilk sushi konseptli restoranı Fish&Sushi ise 2014 yılının Ocak ayında Göktürk’te açılmıştı. Oldukça büyük ilgiyle karşılandı. Fish&Sushi’nin Göktürk’ten sonra ikinci şubesi Bağdat Cadde’sinde  balık ve deniz ürünleri severlerle buluşuyor.


Suşi’ler sipariş verildiği anda, Dardenia’nın açık mutfaklarında özel olarak şefler tarafından hazırlanıyor. Sağlıklı, leziz ve taze ürünleriyle balık severlerin ilgi odağı olan Dardenia Fish&Sushi’de sushi’lerin yanı sıra Fish&Bread seçenekleri de yer alıyor.

Levrekleri Ege’den, lagosları Akdeniz’den, somonları ise Norveç’in okyanusundan gelen Dardenia Fish&Sushi’nin ürünlerinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmıyor. Doğal ortamında yetişen lezzetleriyle balık aşıklarına sağlıklı bir lezzet deneyimi vaat eden Dardenia, Fish&Sushi farklı seçeneklerle her damak tadına hitap ediyor. 

Dardenia Fish&Sushi Bağdat Caddesi
Tel: 0216 369 76 32