Burcu Esmersoy 'teatox'la yenilendi!

Burcu Esmersoy 'teatox'la yenilendi!
Burcu Esmersoy 'teatox'la yenilendi!
Beslenme ve diyet uzmanı Selahattin Dönmez, Teatox Programı'nın içeriğini hazırladı, Burcu Esmersoy denedi. Şimdi sıra yazı formda karşılamak, üç haftada fazlalıklardan kurtulmak isteyenlerde...

Yiyelim içelim, gezelim ve aynı zamanda formda ve fit olalım. Mümkün mü? Uzmanlara göre evet... Baharla birlikte gelen doğa gibi yenilenme hissini her an yaşamak isteyenler için Lipton, bitki, meyve ve yeşil çaylarından oluşan 21 günlük “Teatox Programı” hazırladı. Lipton, doğanın canlandığı, hareketlendiği, daha fazla renklendiği bahar mevsiminin pozitif enerjisiyle birlikte kendini yenilenmiş hissetmek isteyenleri Teatox Programı’na davet ediyor. 

Burcu Esmersoy, sosyal medya üzerinden #teatoxlaben etiketiyle Lipton ile Teatox kampanyasını başlattı ve kampanya süresince boyunca programı takipçileriyle birlikte uyguluyor. Beslenme ve diyet uzmanı Selahattin Dönmez tarafından hazırlanan ve Lipton’un bitki, meyve ve yeşil çaylarından oluşan Teatox Programı’nda 3 hafta boyunca farklı Lipton bitki, meyve ve yeşil çaylarının, sabah, öğle, akşam ve yatmadan önce kullanım önerileri yer alıyor. Her yudumda baharı hissetmek isteyenlere 3 hafta boyunca Selahattin Dönmez tarafından önerilerin sunulduğu programın 1. haftası; Bahar Dinginliği, 2. haftası; Bahar Yenilenmesi ve 3. haftası; Bahar Enerjisi olarak adlandırılıyor.

1. Hafta: ‘Bahar Dinginliği’ni bedeninize taşıyın
Lipton’un 21 günlük Teatox Programı’nda ilk hafta çayın iyiliği ile kışa veda ederek, baharı karşılamanıza yardımcı olacak öneriler sunuluyor. Doğanın canlanmasına keyifli bir başlangıç yapmanızı sağlayan ilk haftada, sabah, öğle, akşam ve yatmadan önce içilmesi önerilen çaylar; Lipton Bergamotlu Yeşil Çay, Kayısılı Slim Plus, Naneli Rezene ve Papatya.

2. Hafta: ‘Bahar Yenilenmesi’ ile tanışın
Programın 2. haftasında, Selahattin Dönmez tarafından verilen beslenme önerileriyle birlikte tıpkı doğa gibi yenilenmeye adım atacaksınız. Çayın iyiliği ile doğanın yenilenmesini hissedeceğiniz 2. hafta programında sabah, öğle, akşam ve yatmadan önce içilmesi önerilen çaylar; Lipton Kuşburnu Meyve Çayı, Limonlu Slim Plus, 10 Bitkili ve Kiraz Saplı Slim Plus.

3. Hafta: ‘Bahar Enerjisi’nin tadını çıkarın
Sabah aynada ışıldayan yüzünüzle cıvıl cıvıl bir haftaya başlayacağınız 3. haftada bahar enerjisini içinizde hissedeceksiniz. 3. hafta programında sabah, öğle, akşam ve yatmadan önce içilmesi önerilen çaylar; Lipton Naneli Yeşil Çay, Kayısılı Slim Plus, 10 Bitkili ve Böğürtlen Meyve Çayı.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Selahattin Dönmez’in içeriğini hazırlayıp sunduğu, Burcu Esmersoy’un kampanya yüzü olduğu program 15 Nisan’da başlamıştı. Ama yazı formda karşılamak isteyenler de geç kalmış sayılmaz programa www.lipton.com.tr adresinden ulaşılabilir ve kendiniz, hatta arkadaşlarınızla beraber başlatabilirsiniz...