Canınız yaprak sarma mı çekti?

Canınız yaprak sarma mı çekti?
Canınız yaprak sarma mı çekti?
Anne yemeği gibi yemek yapan ve evlere sunan yerler arasına Tencere de katıldı... Tencere yemekleri İstanbul'un 22 noktasında 30 dakika içinde evinize veya işyerinize geliyor.

Yaprak sarma börek açma gibi efsane gibi en çok özlenen ama bir o kadar da yapımı zor olan bir yemek. Anne yemeği dediğimizde de ilk o akla gelir. 

Son yıllarda restoranda bile özellikle ev kadınlarına yaptırılan yaprak sarmaları servis ediliyor.

Sağlıklı ve lezzetli ev yemekleri için yeni bir yer daha hizmete girmiş: Tencere. Her türlü geleneksel ev yemeğinin yapıldığı Tencere’de en çok tercih edilen yemeklerinin başında yaprak sarma geliyormuş. Özenle seçilen Tokat yapraklarından etli veya zeytinyağlı olarak hazırlanan, ince ince sarılan kalem gibi sarmaların yoğurt eşliğindeki fiyatı ise 12.45 lira.

İstanbul’un 22 noktasından sipariş verilen Tencere yemekleri sipariş verdiğiniz andan itibaren 30 dakika içinde, uygun fiyatla ve sıcak şekilde evinize, işteyseniz masanıza geliyor.

Tencere, yemeklerin yanında çorba, pilav ve zeytinyağlılar gibi birçok yan lezzetler de sunuyormuş. İşten yorgun argın gelip bir de yemek yapmak istemiyorum diyenlere önerilir...
www.tencere.com; 0850 333 35 94