Eğitmen eşliğinde bedavaya hem spor yap hem sosyalleş

Eğitmen eşliğinde bedavaya hem spor yap hem sosyalleş
Eğitmen eşliğinde bedavaya hem spor yap hem sosyalleş
Grup halinde tempolu yürüyüş, koşu, fonksiyonel egzersizler ve yoga. Egzersiz alışkanlığı yaratmayı amaçlayan profesyonel fitness eğitmenli LifeRUN ücretsiz ve her yaş seviyesinden katılımcıya açık.

Egzersizi açık havada yapmak, bir yandan sosyalleşmek, hatta sosyal duyarlılığını cümle aleme ilan etmek isteyenlerin artık bir grubu var: LifeRUN.

Egzersiz alışkanlığı yaratmayı amaçlayan profesyonel fitness eğitmenlerinden oluşan LifeRUN, Tamamen ücretsiz ve her yaş seviyesinden katılımcılara açık. Grup, her Pazar saat 09.00’da önceden belirlenmiş buluşma noktasında toplanıyor. Tempolu yürüyüş,  koşu, fonksiyonel egzersizler, TRX ve yoga yapıyor.

Şehrin oksijeni ve keyfi en bol noktalarında buluşan ekip;  bugüne kadar meme kanseri, kadınlara karşı şiddetin durdurulması ve AIDS’e karşı duyarlılık adına aktiviteler gerçekleştirdi.  Sokak hayvanlarının bakımına destek, lösemiye karşı bilinç kazandırma, huzurevlerinde koşulların iyileştirilmesi gibi temalarda da buluşmayı planlıyor. www.liferunturkiye.com

LifeRUN Haziran 2015 aktivite planı
14  Haziran Pazar  09:00 Bebek Parkı
21 Haziran  Pazar 09:00 Caddebostan Sahili
28  Haziran Pazar  09:00 Belgrad Ormanı